Jump to content

my bmw 535d


lexius

Recommended Posts

hai ca au inceput sa-ti mai iasa cratimele...ce raspunsuri ai vrea sa primesti la asemenea intrebari...topicul asta e oricum o panarama si eu nu ii prea vad rostul, ori pui si tu niste poze edificatoare ori deschide un topic la pe margine si facem bascalie acolo de tine... sau tu de noi, ce-o iesi...
Link to comment
Share on other sites

Guest Pole
serios vericule, unde ai stabilimentul ? cum se numeste, eu vin des prin FR, as manca ceva bun de la un concetatean, de ce-i imbogatesc pe fraierii lor, mai bine pe ai nostrii, nu crezi ?
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

serios vericule, unde ai stabilimentul ? cum se numeste, eu vin des prin FR, as manca ceva bun de la un concetatean, de ce-i imbogatesc pe fraierii lor, mai bine pe ai nostrii, nu crezi ?

hai pe la hagi la bar si dau gratis,, dar sa vii cu bemweu

Link to comment
Share on other sites

serios vericule, unde ai stabilimentul ? cum se numeste, eu vin des prin FR, as manca ceva bun de la un concetatean, de ce-i imbogatesc pe fraierii lor, mai bine pe ai nostrii, nu crezi ?

Asa isi repara si el bemweul.

 

Acum fara misto.. spune-i cum sta treaba cu suspensia la E60.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.