Jump to content

Navigatie bmw e60


freddy

Recommended Posts

Sunt nou posesor de e60 an de fabricatie 2004, masina este prevazuta de fabrica cu navigatie business, vreau sa cumpar dvd cu navigatie pt romania si europa full, dar totodata sa si functioneze, vreau sa ma ajutati cu problema asta si daca are cineva dvd cu softul de navigatie care sa functioneze pe masina de vanzare multumesc
Link to comment
Share on other sites

Ai incercat sa cauti pe batranul google persoane care fac asa ceva,eu am gasit o groaza fara sa doresc sa caut ,sau pe site-uri de vanzari-cumparari diverse.Sunt am vazut preturi intre 50-150 ron.
Link to comment
Share on other sites

Pe navigatia bussines valabil ptr.toate tipurile de bmw prevazute cu asa ceva,nu se poate insera Cd cu navigatia Romaniei!Recomand un update al sistemului de navigatie schimband unitatea cd-dvd bussines cu unitate CCC CD DVD PROFESIONALA,BUTON I DRIVE SI EVIDENT DISPLAY!ASA AM PROCEDAT EU SI FUNCTIONEAZA DE MINUNE!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Si eu am un 525d,2004 si mi-am luat dvd navigatie de pe celebrul site okaz....!gasesti acolo de la 50;a 150 ce dvd vrei inclus romania,toate orasele la stadiu de strada si numar!eu mi-am cumparat primul in 2009 si de atunci il tot schimb cum apare o varianta mai noua
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.