Jump to content

Vand set 4 anvelope noi 225 40 18


Recommended Posts

mama...e teroare! bine recunosc...anvelopele au facut drumuri dus-intors pana la vulcanizare, de acolo mizeria de pe ele!Au fost probate , puse pe diverse jante...incercate eetc

 

deci valabil... Vand avelope vechi,uzate,second cu profil de 8mm Pret 200E!

 

 

ps. daca va taie Enternetu la servici sunteti mancati... voi astia miciiiii carcotasi!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hai ca sa te ajut eu putin :)

Anvelopele astea sunt Nexen-uri N3000.Am si eu asa ceva acum.Aderenta buna,au profil bun pt mers pe ploaie,am reusit sa iau balti la 140kph fara sa fac acvaplanare.Eu le am de 6 ani si tocmai anul asta dupa ce am dat intr-o groapa adanca mi-au facut o mica galma.Altfel sunt f bune pt categoria lor.

Eu le-am tot rotit intre ele dupa fiecare sezon,au cel putin 50000 km la activ si inca mai au 4mm buni.Problema e ca incepe cauciucul sa se crape,totusi la 6 ani ce sa mai ceri?

Per total,zic ca se merita.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hai ca sa te ajut eu putin :)

Anvelopele astea sunt Nexen-uri N3000.Am si eu asa ceva acum.Aderenta buna,au profil bun pt mers pe ploaie,am reusit sa iau balti la 140kph fara sa fac acvaplanare.Eu le am de 6 ani si tocmai anul asta dupa ce am dat intr-o groapa adanca mi-au facut o mica galma.Altfel sunt f bune pt categoria lor.

Eu le-am tot rotit intre ele dupa fiecare sezon,au cel putin 50000 km la activ si inca mai au 4mm buni.Problema e ca incepe cauciucul sa se crape,totusi la 6 ani ce sa mai ceri?

Per total,zic ca se merita.

Bafta!

 

 

pfuu...6 ani e ceva! e de bine atunci ca vorbesti in cunostinta de cauza! mersi de informatii!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.