Jump to content

vand jante OEM e90 16" double spoke 156 7JX16 ET:34


Recommended Posts

vand jante originale e90 16" double spoke 156 7JX16 ET:34 echipate cu anvelope iarn Dunlop winter sport 205/55/R16 DOT 2010

jantele nu sunt vopsite, indoite, reparate, sudate, nu bat, nu tremura volanul, etc. Prezinta mici semne de uzura (vezi foto)

anvelopele nu prezinta galme si nu sunt ovalizate

pret 450 euro

jantele se vand impreuna cu capacelele BMW + bonus - presuri iarna originale BMW si un set prezoane noi

 

tel contact 0752242323.

Link to comment
Share on other sites

Sincer nu am aparat de masurat insa cred ca sunt la 65-75% din potential(6-6,5 mm )...daca chiar esti interesat fac poze cu o moneda dar asta in alta zi ca le am depozitate in pivnita parintilor mei...dar ele repet sunt chiar foarte bune.

Nu vreau sa le vand separat decat daca le vand in acelasi timp...ca daca nu e prea mare deranjul (trebuie sa le dau jos de pe janta, sa le depozitez pe cele care nu le dau, sa trimit doua colete...)

Daca va intelegeti voi intre voi la impartirea pretului astfel incat sa imi iau banii nu e nicio problema...altfel nu le dau separat.

Va multumesc pentru intelegere.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

revin cu scuzele de rigoare...trei dintre cauciucuri sunt DOT 2008 dar sunt la fel de bune. jantele sunt depozitate in pivnita tatalui meu si cand l-am rugat sa se uite probabil a desfacut janta cu anvelopa din 2010. Am descoperit cand m-am uitat pe anuntul celui de la care am cumparat eu jantele (nu a fost cu intentia de a induce in eroare).

pretul ramane acelasi adica 400 de euro...cu presuri, capace si prezoane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.