Jump to content

Schimb Suspensie OEM cu suspensie sport


mantaz

Recommended Posts

Salut,

Schimb suspensie OEM (stock) e46 nfl .. cu o suspensie sport reglabila sau fixa. Suspensia o am pe masina asa ca prefer ca doritorul sa fie tot din Bucuresti sau Ilfov. Precizez ca suspensia este intr-o conditie foarte buna!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

sal am eu pe masina susp sport ;sant interesat

salut ... poti sa imi spui ce firma este suspensia? eventual si niste poze ar fi perfect... pt ca am vazut ca esti din Buzau...si e ceva distanta intre noi. Sau daca ai drum prin bucuresti ne putem intalni...

Link to comment
Share on other sites

salutare!

si eu am suspensie sport pe masina dar sincer sa fiu habar nu am ce tip este....

 

singurul lucru pe care il stiu esta ca vreau sa o dau jos si sa pun ceva mai moale pt ca am doi copii si ii cam zgiltii pe la denivelari iar stilul meu de condus nu prea e sportiv....

pot doar sa iti zic ca ultima oara cind am urcat masina pe elevator adica acum 2 luni,toate amortizoarele erau in stare perfecta iar masina este teapana....adica daca te apesi pe ea nu reusesti sa o lasi in jos cum se lasa alte e46.

 

daca te intereseaza,ne putem intilni undeva ca eu sint din ploiesti si facem probe si la a ta si la a mea....

Link to comment
Share on other sites

salutare!

si eu am suspensie sport pe masina dar sincer sa fiu habar nu am ce tip este....

 

singurul lucru pe care il stiu esta ca vreau sa o dau jos si sa pun ceva mai moale pt ca am doi copii si ii cam zgiltii pe la denivelari iar stilul meu de condus nu prea e sportiv....

pot doar sa iti zic ca ultima oara cind am urcat masina pe elevator adica acum 2 luni,toate amortizoarele erau in stare perfecta iar masina este teapana....adica daca te apesi pe ea nu reusesti sa o lasi in jos cum se lasa alte e46.

 

daca te intereseaza,ne putem intilni undeva ca eu sint din ploiesti si facem probe si la a ta si la a mea....

salut... imi poti face cateva poze? sa imi dau seama cat de cat despre ce suspensii e vorba.. si eventual ne putem intalni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

vand eu o suspensie buna la doar 50 eur a fost pe masina mea dar e joasa pentru mine ,cu suspensia asta mi-am cumparat masina din germania in iunie asa ca nu are multi km in romania poti sa vezi si in poza cum arata pe masina

ai o poza cu suspensia? ma intereseaza o poza in care sa se vada ce scrie pe telescop si arc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.