Jump to content

2 BMW-uri ... curba... viteza... accident ... 2 morti


X X L

Recommended Posts

macar de murea doar soferul... ce naiba cauta sa depaseasca in ditamai curba?!

Sorry, am revazut filmul... voia sa-i faca pe aia doi... si i-a facut, de tot. <_>

Edited by Letty
Link to comment
Share on other sites

Eu nu inteleg cum de-a luat trasa aia, era viraj insa nu atat de periculos incat sa ajungi cu spatele pe aratura,plus ca din fata nu venea masina, vizibilitatea fiind destul de ok. S-a dus pe exteriorul virajului. Oricum, f. unskilled soferul...

 

Ala din al doilea E46 s-a panicat destul de rau, a ajuns si el in sant vad.

Pacat de vacuta, si de stapanul ei.

Edited by 23LKY
Link to comment
Share on other sites

nici celalat bmw, cel depasit, nu a scapat cu 'fata" curata... mi se pare ca a luat-o de-a latul si el, si banuiesc ca a iesit de pe carosabil... Asa se pare, dupa traiectoria pe care o are cand iese din cadru

 

dar, sunt convins ca si al doilea bmw a avut ceva pagube. In ultimul cadru, chiar inainte sa iasa din imagine, se vede ca se indrepta spre marginea carosabilului si fara nici cea mai mica urca de contrabracare.. rotile sunt perfect drepte

Edited by Rares_CJ
Link to comment
Share on other sites

mda.

In prima faza nu se observa, din cauza siglei de la realitatea.

Daca va uitati la reluare, se vede ca bmw-ul aflat in depasire iese de pe asfalt. Curba, viteza, lipsa aderenta => ceea ce am vazut cu totii

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

oricum, mare bou ala ce a depasit. Daca tot esti ca prostu pe depasire in curba, stai dracului cat mai aproape de axul drumului, daca chiar vine ceva pe contrasens ii lasi aluilalt spatiu de manevra sa te ocoleasca, sa ia un pic dreapta. Ala, fraieru, hapt pe marginea drumului s-a dus.

 

Ce tampit. Orice prost poate sa mearga cu viteza. daca tot o faci, judeca un pic ce si cum, gandeste, ca nu degeaba ai cap

Link to comment
Share on other sites

Cum naiba sa depasesti in curba, in halul ala ? Aia 2 cu BMW-urile sigur se luasera la intrecere !

 

Nu cred, a zis la Tv ca in BMW-ul depasit era o soferita. Asta ar explica si lipsa contrabacarii. (stai sa vezi acum acuze de misoginism :p )

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.