Jump to content

Caru' meu


adi v

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Mai reimprospatam putin topic-ul:

-am schimbat grilele fata(se cam julisera de la pietre)

-am vopsit capota(din cauza rahatilor de la pasari) + ceva retusuri pe bara fata si bara spare(mici zgarieturi capatate prin parcarile din Buc.)

-am updatat navigatia la Premium 2015-2

post-29090-0-43267200-1439202693_thumb.jpg

post-29090-0-06948200-1439202831_thumb.jpg

Edited by adi v
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

N-am mai scris demult...

Daca am renuntat la vanzare,am zis sa schimb pivotii si bieletele ca le-a ajuns deja(prox.130 000 km) am programare poimaine.Ca sa fie treaba ok,azi am luat o groapa "a la Acero" la intersectia Trafic Greu cu 13 Septembrie.sad.gif Rezultatul: 1 cauciuc bulit...asta inseamna 2 x Michelin Pilot super Sport 2130 lei...si fiindca am mers pe pana 3km a fortat in amortizor si a inceput sa curga adica,inca 2xamortizor fatasad.gif...total 3300lei ... ca sa nu mai pun la socoteala pivitii si bieletele inca 2300...distractie maxima.Cand nu casti ochii,belesti p.la.

In rest toate bune si frumoase...

...ii multumesc lu' Maniacu pt ca a venit si m-a ajutat(chiar de ziua lui-LMA ALEX-) sa aduc si sa montez din nou rotile de iarna pana imi vin cele 2 cauciucuri de vara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai hai la bere ... eu sunt disponibil.

Am si eu masina in service, nu mai merg stergatoarele, bateria da semne, si doua cauciucuri pe fata, unu are galma, unul are o crapatura urata.

 

Hahaha... prea tarziu,daca "o bagai" mai devreme poate "nu plecam cu a3a dupa loc"happy.png

Link to comment
Share on other sites

Salut , foarte frumoasa masina , felicitari pentru oglizi de m3 de ce nu incerci varianta urmatoare http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?/topic/170831-Transformare-oglinzi-prerest-in-oglinzi-(aproape-)-m3

Eu zic ca este foarte ok ca rezultat si daca gasesti pe cineva cu o imprimanta 3d iti face si bucata lipsa daca o vrei neaparat , pentru mine e misto si asa aduce la oglinzile de m4 si pana la urma sunt in jur de 200 de euro nu capat de tara

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.