Jump to content

Bmw 320 d Touring - 2007 - 163 cp


lauboy82

Recommended Posts

Vand BMW 320 D Touring - 163 CP - 03/2007 - 195.000 km - Negru metalizat - import Germania - taxa aprox 1.000 - 1.050 euro

 

Dotari:

 

Sistem navigatie, Plafon panoramic sticla

Senzori parcare fata-spate cu afisaj pe display

Scaune incalzite, Dublu climatronic, Computer bord

Volan sport piele cu comenzi

Geamuri + oglinzi electrice , senzori ploaie + lumina

Pilot automat, Magazie 6 cd in portbagaj, Jante aliaj originale 16'

Leduri in manerele usilor

 

Km reali - seria sasiu WBAVU31050KY47365 - ultimul service la 180.000 in iarna

 

Tehnic masina este perfecta, estetic are f. mici urme de utilizare ( pe care personal le consider nederanjante )

Auto a fost adus din Germania pe 23.07.2012 pt a fi pastrat ca a-2-a masina sau pt un eventual profit rezultat din revanzare

I-am scos ieri 24.07 primul rand de numere rosii

 

 

Pret 8700 euro - nenegociabil sau f.f .putin negociabil si doar la fata locului ( la tel, pe chat, pe e-mail etc ultimul pret e 8700 euro )

 

p.s am mai avut in timp postate aici pe forum 535d, x3, 320 d... toate vandute si oameni multumiti care nu au motive de a-mi bate obrazul

 

Laurentiu, Bucuresti, 0766/596.

 

 

 

 

Restul de poze

 

 

Edited by lauboy82
Link to comment
Share on other sites

tu oricum le aduci pe toate pentru tine.....

 

 

... si tu oricum postezi peste tot , indiferent ca e 316 din '92 sau x6 din 2012 ...

 

Asa cum am scris: masina am luat-o la pret bun, daca pot s-o vand cu profit ii dau drumul ca masini se gasesc destule, daca nu o tin si eu ceva timp...

E masina, nu nevasta ... si da am avut f multe masini, si-ale mele si de vanzare, etc... nu vad care-i problema !

Masini corecte, cinstite, km reali, preturi foarte abordabile... toata lumea multumita !

 

Te rog frumos sa nu-mi dai reply ca poate reusesc sa pastrez topicul curat!

Multumesc anticipat.

Edited by lauboy82
Link to comment
Share on other sites

Tu de fapt chiar ajuti lumea,asta vrei sa intelegem noi din postarile tale.si daca ai avut multe masini si putine femei la viata ta noi ce vrei sa-ti facem?

 

Am zis eu ca e vreo ca esti samsar?

 

Daca nu vrei repley poti merge pe autovit ai anunturi de 1,5 / 3 / 5 /10 euro+ tva, aici oricum ai 2 posturi in 4 ani.

Link to comment
Share on other sites

Tu de fapt chiar ajuti lumea,asta vrei sa intelegem noi din postarile tale.si daca ai avut multe masini si putine femei la viata ta noi ce vrei sa-ti facem?

 

Am zis eu ca e vreo ca esti samsar?

 

Daca nu vrei repley poti merge pe autovit ai anunturi de 1,5 / 3 / 5 /10 euro+ tva, aici oricum ai 2 posturi in 4 ani.

good one :D

Link to comment
Share on other sites

Bun pret pentru masina asta...vezi ca ai uitat niste dotari importante: bluetooth, sistem de sunet hi-fi, oglinzi exterioare pliabile electric, filtru de particule.

 

Ai scos deja cartea masinii? Ti-au trecut DPF-ul pe ea? Daca au trecut si ca are DPF, atunci taxa de inmatriculare e 4200 RON, deci spre 900 euro (se calculeaza la un curs de anul trecut ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu am facut inca RAR... Are sigur dpf, nu se pune problema , in certificatul de conformitate al masinii este trecut clar la rubrica "partikel" - 0.001 g/km

Intr-adevar taxa e la curs eur/ron = 4.3 , daca socotesti in euro la cursul asta de 4.6 iese mai mica...

Oricum eu personal tot ce am inmatriculat pana acum am recuperat banii pe taxa fara probleme ( procesul e prin corespondenta , nu trebuie sa te prezinti nicaieri ), doar ca dureaza in jur de 1 an si jumatate... propriu-zis in timpul asta blochezi banii aia

Am prieteni care si-au adus masina si au mers pe varianta cealata si anume inmatriculare fara plata taxei ( deci nu recuperare ) si aceasta dureaza clar mai putin, in jur de 5-7 luni..., dar in timpul asta masina o tii in parcare... idee care pe mine nu ma incanta deloc :)

 

P.s. Multumesc pt completarea la dotari.

Edited by lauboy82
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

up...

 

presupunand ca masina este asa cum spun eu, astept aici oferte clare concrete si serioase de pret ( nu bataie de joc ) de la voi pt a cumpara aceasta masina...

sunt tare curios la cat "pretuiti" aceasta masina... oferte vizibile pt toata lumea, nu pe privat...

poze noi aici : http://www.autovit.ro/bmw-320-C25299312.html - totul real cu exceptia faptului ca in acest moment masina are 198.000 nu 188.000 cum scrie acolo...

Link to comment
Share on other sites

La un 2000 ma bag

 

nu merge... si iti spun de ce...

masina pe care o am ( an, dotari, etc ) e in top ca pret in tara .. a ta + 2000 inseamna 6500... sunt multe, multe asemanatoare cu pret mai mic sau asemanator...

degeaba ma inghesui si eu intre ele ca nu rezolv nimic...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Salut, daca masina e ok , nu o supraevaluezi si imi dai diferenta corecta ... ma intereseaza ...

astept detalii complete + poze

 

Maºina e OK, vreau doar sã o schimb cu una mai nouã sau 4x4, În funcÞie de ce gãsesc. E achiziÞionatã În luna decembrie 2011 de la un român din Belgia la 155000km. Cu tot cu Înmatriculat a costat 9000euro, acum nu mai valoreazã atât, deci cam ce diferenÞã ai vrea? O sã pun ºi poze imediat ce Îi fac, momentan nu sunt În Bucureºti.

Edited by HyperL
Link to comment
Share on other sites

deci masina mea face 4500 euro?

 

mircea .... am masina la 8500 ( unul dintre cele mai bune preturi din toata ROMANIA pt 320d - 2007 si care sa nu fie

"cheliciune" ) - 2800 cat am cerut dif = 5700!! la atat ti-am socotit masina ( nu stiu despre ce 4500 zici tu acolo...)

asta fara sa-mi umflu pretul la masina ( asa cum fac toti ) pt variante; daca o pun la 9000 variante - 2800 = 6200 adica aproape pretul cerut de tine....

 

Maºina e OK, vreau doar sã o schimb cu una mai nouã sau 4x4, În funcÞie de ce gãsesc. E achiziÞionatã În luna decembrie 2011 de la un român din Belgia la 155000km. Cu tot cu Înmatriculat a costat 9000euro, acum nu mai valoreazã atât, deci cam ce diferenÞã ai vrea? O sã pun ºi poze imediat ce Îi fac, momentan nu sunt În Bucureºti.

 

o oferta clara de dif pot sa ti-o fac doar dupa ce vad macar cateva poze cu masina si ceva dotari.... altfel nu cred ca-si are rostul....

lauboy82@yahoo.com - adresa mea de e-mail , cand poti trimite-mi acolo sa vad si eu exact despre ce e vorba....

Edited by lauboy82
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.