Jump to content

consum real x3 2.0d automat


liviutu

Recommended Posts

nu am prea multe informatii despre model. momentan am o skoda si intentionez sa fac o schimbare. vreau ceva cu tractiune integrala si automat. ca modele ar fi x3 sau passat

 

si pe forum nu am gasit mare lucru. majoritatea vb despre motoare de 3.0d sau manuale

 

sunt interesat de x3 2.0d automat consum,intretinere,fiabilitate

Link to comment
Share on other sites

un consum foarte bun,dar ma intereseaza la cutie automata 2.0/177cp

 

carei treaba cu automatu asta..va vaitati ca niste babe ca mergeti cu 15-20/bucuresti.pai ce mama dracului va mai luati suvuri..mergeti cu toyota yaris si nu o sa vi se mai para asa "nasol".luativa biciclete si terminati balciul.

daca 7.3 ti se pare un consum bun pt cutia manuala de ce nu iti iei cutie manuala..vrei un consum si mai bun????

vrei sa mergi cu2 litrii vreo 1000 de km?

io cred ca sunteti prea pretentiosi unii dintre voi si tindeti sa cadeti in penibil.

parerea mea este sa ramai la skoda.vei baga bani seriosi in ea cand o sa inceapa sa pice sau o vei carpii si in final vei baga tot banii seriosi in ea.

Link to comment
Share on other sites

carei treaba cu automatu asta..va vaitati ca niste babe ca mergeti cu 15-20/bucuresti.pai ce mama dracului va mai luati suvuri..mergeti cu toyota yaris si nu o sa vi se mai para asa "nasol".luativa biciclete si terminati balciul.

daca 7.3 ti se pare un consum bun pt cutia manuala de ce nu iti iei cutie manuala..vrei un consum si mai bun????

vrei sa mergi cu2 litrii vreo 1000 de km?

io cred ca sunteti prea pretentiosi unii dintre voi si tindeti sa cadeti in penibil.

parerea mea este sa ramai la skoda.vei baga bani seriosi in ea cand o sa inceapa sa pice sau o vei carpii si in final vei baga tot banii seriosi in ea.

 

Consum 7.3 mediu si spui ca mergi mai mult in oras, nu cred ca vorbesti de Bucuresti

Si cine se vaita, omul a pus o intrebare si asteapta un raspuns, consum, intretinere...

Edited by Pitbul
Link to comment
Share on other sites

@linia13 - colegul a intrebat ceva. Daca vrei sa-i raspunzi bine, daca nu... nu.

 

Postarea ta este mult prea agresiva si nu ajuta cu nimic. Este problema fiecaruia ce vrea de la o masina.

 

@liviutu - daca vrei respectivul motor, ia in considerare si topicul asta. Asta legat de fiabilitate.

 

Situatia nu este atat de grava insa nici "normala" nu este. Trebuie avut grija de cateva aspecte mai ales atunci cand o cumperi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.