Jump to content

piese e46


Recommended Posts

Sal ca si in anunt am cateva piese pentru e46 :

bloc lumini fara proiectoare - 80 lei

maneta semnalizator fara bc - 60 lei

casetofon oem - 100 lei

cd player oem buisness cd care citeste mp3-uri - 350 lei ,precizez ca s-a ars un final stanga fata merg boxele celelalte dreapta fata si spate stanga dreapta am incercat sa fac un cablu aux si nu mi-a reusit si i-am ars si finalul

volan oem in 4 spite cu tot cu airbag - 700 ron ( nota 9 a avut husa pe el si are pe spatele volanului urma ) nu are comenzi

 

ofer proba in buc si if . Voi reveni cu poze pentru cei interesati

Edited by circiusorin
Link to comment
Share on other sites

Sal ca si in anunt am cateva piese pentru e46 :

bloc lumini fara proiectoare - 80 lei

maneta semnalizator fara bc - 60 lei

casetofon oem - 100 lei

cd player oem buisness cd care citeste mp3-uri - 350 lei ,precizez ca s-a ars un final stanga fata merg boxele celelalte dreapta fata si spate stanga dreapta am incercat sa fac un cablu aux si nu mi-a reusit si i-am ars si finalul

volan oem in 4 spite cu tot cu airbag - 700 ron ( nota 9 a avut husa pe el si are pe spatele volanului urma ) nu are comenzi

 

ofer proba in buc si if . Voi reveni cu poze pentru cei interesati

edit : bloc lumini fara proiectoare - 50 de lei

maneta semnalizator fara bc - 50 de lei

casetofon oem - 80 lei

volan oem in 4 spite cu tot cu airbag - 500 ron

Link to comment
Share on other sites

nu exista un final sau doi sau trei arsi ci doar circuitul integrat :) care intradevar nu functioneaza total :)

nush nu ma pricep ... la mn nu merge partea stanga fata am schimbat cd player-ul cu casetofonul vechi care era pe masina si merg toate canalele ... toate boxele si fader cu balance in schimb cand pun cd player-ul partea stanga fata e moarta restul se aud ... sau poate o fi vreo setare si nu-mi dau eu seama ...

 

edit : bloc lumini fara proiectoare - 50 de lei

maneta semnalizator fara bc - 50 de lei

casetofon oem - 80 lei

volan oem in 4 spite cu tot cu airbag - 400 ron

s-a mai adaugat un spoiler fata e46 compact a fost zgariat de o mototoala si ca sa-l schimbe asigurarea l-am taiat pe partea lovita stanga cam 10 cm pret 100 E

este de culoare gri

 

Pentru poze ID mess circiusorin la fel ca userul !!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

pachet vanzare casetofon original bmw si cd player original bmw care suporta si mp3 dar are un canal ars stanga sofer la pachet amandoua 450 ron . NU le dau separat !!!

 

Bloc lumini e46 fara proiectoare - 50 lei

maneta semnal fara bc -50 lei

buzunar bmw fara usita - 30 lei

 

Cine le ia pe toate 500 ron ! zac si se umplu de praf

0760.517.456 Sorin . Oricand la orice ora !!

Link to comment
Share on other sites

VDO(?), Part Number 6512 6976885-01 (Sep 2005) MP3 Capable este numarul cd player-ului ... se modifica pretul datorita faptului ca suporta mp3 si este fabricat in 2005 pretul este de 550 lei !!! cu un final ars !! restul de piese

raman cu acelasi pret !!!

 

casetofon oem bmw 80 lei !!!

bloc lumini fara proiectoare 50 lei !!!

buzunar bmw fara usita 30 lei !!!

 

pentru cei care doresc o poza sau mai multe id circiusorin pe yahoo messenger sau va dau prin whatsapp la numarul de telefon 0760517456

Link to comment
Share on other sites

M-am saturat de neseriosi discutie avuta pe 19 February 2013 - 11:43

Sent 19 February 2013 - 12:45

 

MARIUS288, on 19 February 2013 - 12:18, said:

 

circiusorin, on 19 February 2013 - 12:12, said:

 

MARIUS288, on 19 February 2013 - 11:43, said:

 

nu dai separat mp3 -ul ? pret

 

 

 

salut il dau si separat 350

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

 

 

 

sub mufa mare mai are doia mici ? ma intereseaza pt. mode si aux

 

 

 

mode are dar nu e 53 e mai mic 51 parca e

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

 

A RAMAS CA VORBIM AZI (CAIND VINE DE LA MUNTE) PT.A NE INTALNI MAINE , NU MI-A RASPUNS LA TELEFON AZI DELOC , MOTIVUL A SCHIMBAT PRETUL , ACUM AM VAZUT , PUTEAI RASPUNDE LA TELEFON MACAR. MOJICIE -BAFTA LA VANZARE!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

up mp3 a sarit din schema

 

A RAMAS CA VORBIM AZI (CAIND VINE DE LA MUNTE) PT.A NE INTALNI MAINE , NU MI-A RASPUNS LA TELEFON AZI DELOC , MOTIVUL A SCHIMBAT PRETUL , ACUM AM VAZUT , PUTEAI RASPUNDE LA TELEFON MACAR. MOJICIE -BAFTA LA VANZARE!!!!!!!

 

....... Pai "a sarit din schema" de juma` de an

Edited by SORIN Angeleyes
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Faptul ca te-am sunat (intr-o vineri parca), mi-ai zis ca esti la munte mi-ai zis ca ma suni tu cand ajungi inapoi iar eu mi-am permis sa te sun din nou luni seara crezand ca ai uitat si nici macar nu ai avut bunul simt de a raspunde la telefon inseamna la tine a insista ??? :goodjob:

 

 

 

De ce nu zici mai bine ca te deranjeaza cand mai multi useri prezenti aici contureaza o idee despre tine prezentand si intamplari reale!? :gathering:

 

 

Si, nu in ultimul rand, :w00t: unde sunt jignirile? S-au folosit exact expresiile tale ... ca atat eu cat si ceilalti de pe aici nu prea le vedem...

 

Asociind ce ai scris tu, cu reply-ul meu si concluzia ta nu pot zice decat ca tu ne-ai jignit pe toti (cei ce-ti vizitam topicul)... Asa e?

 

 

 

In fine, daca tot vroiai sa discutam era mai in avantajul tau PM-ul dar...!!! :D

Edited by SORIN Angeleyes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.