Jump to content

Vand BMW E90 - 320d - 163CP


mikken

Recommended Posts

Adica primesc 2 minusuri pentru ca am scazut pretul, iar tu primesti 3 plusuri pentru faza cu navigatia...tare :)

 

Pai uite cum facem, ii pun navigatie, chiar CIC...cine o cumpara cu 10.000 euro?

 

Ah, sau poate vrea cineva sa-i pun si navigatie, sa-i schimb si scaunele cu unele de piele, sa-i pun si pachet M, un Logic 7...si apoi sa scad pretul la 7000...pfff e clar ca nu aici o sa vand masina.

  • Like 9
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Adica primesc 2 minusuri pentru ca am scazut pretul, iar tu primesti 3 plusuri pentru faza cu navigatia...tare :)

 

Pai uite cum facem, ii pun navigatie, chiar CIC...cine o cumpara cu 10.000 euro?

 

Ah, sau poate vrea cineva sa-i pun si navigatie, sa-i schimb si scaunele cu unele de piele, sa-i pun si pachet M, un Logic 7...si apoi sa scad pretul la 7000...pfff e clar ca nu aici o sa vand masina.

fiecare masina are clientul ei stii asta . Dar cu cat mai multe optiuni mai bine . :pirate:

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Alex, remarcile mele nu te-au vizat in niciun fel...eram doar intrigat in legatura cu acordarea minusurilor ;)

 

Cu siguranta o masina cu mai multe dotari are mai multi potentiali clienti, insa pretul ar trebui sa reflecte asta. O masina si cu zeci de dotari si intretinuta si putini km si super ieftina....cred ca se poate gasi doar ocazional sau in Vitan cate vrei :)

 

Anyway, cum zice si myx...fiecare masina are cumparatorul ei...sooner or later.

 

Intre timp sper sa tre la ceva mai mare :p

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

UP - 8000 EURO

 

Fac aceasta reducere consistenta de pret deoarece mi-am cumparat deja alta masina si intentionez sa recuperez taxa platita la asta, dupa ce o vand.

 

Asadar avantajul unui eventual cumparator este ca plateste acum mai putini bani (voi recupera taxa dupa ce acesta o inmatriculeaza pe numele lui), iar dezavantajul lui va fi doar la revanzare (daca si cand va dori sa o vanda), intrucat se va plati noua taxa (cred ca e in jur de 1000 euro).

 

Jantele de vara pe 17" cu anvelope noi Goodyear Eagle F1 Assymetric 2 se vand separat cu 700 euro. Daca cineva e interesat de masina + jantele de vara, discutam un pret bun sa fie toata lumea multumita :)

 

Pot aduce masina in tara in 2 saptamani.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe autovit am lasat-o inca la 8500 euro saptamana asta, insa daca suna cineva si ofera 8000 o dau :)

 

Oricum vin in 2 saptamani in tara si o pot aduce personal, rezolvam rapid si cu actele.

 

Profit de ocazie sa fac un mic update tehnic: cred ca dupa o spalare mi s-au ovalizat usor discurile pe fata, pentru ca atunci cand franez de la viteze mari pe autostrada, imi tremura un pic volanul. Masina franeaza bine, la viteze mici prin oras nu se simte, insa probabil cu urmatorul schimb de placute de frana, vor trebui inlocuite si discurile.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Haha, nu e rau deloc...ce sa zic :)

 

Sincer sa fiu, imi place atat de mult si 320d-ul incat cred ca daca nu se vinde la un pret decent, o pastrez ca masina de oras.

 

Dezavantajul ar fi ca am doar un loc de parcare si e nebunie sa gasesc un alt loc...plus ca drumurile mele prin oras se rezuma la mers de doua ori pe saptamana la un supermarket si poate in weekend cateva plimbari...deci e cam useless :)

 

Si un mic update de pret pentru pachetul complet cu rotile de vara: 8500 EURO :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Ofer la schimb un Fiat 500- Sport Edition

2008

1.4l- 100cp

113000km

 

Piele

Climatronic

Jante aluminiu

Geamuri electrice

 

Negru, plafon "tabla sah" rosu cu negru, badge laterale cu logo "500"

Revizie recenta(aprox 2000e)- dovedita cu facturi si starea tehnica excelenta a masinii

- distributie+pompa apa

- ambreiaj

- discuri+placute

- amortizoare fata+spate

- rulmenti fata+spate

- baterie noua

- cauciucuri noi

 

A fost cumparata de la reprezentana Fiat din Brasov.

Carte service

 

Ofer diferenta

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.