Jump to content

530d 2004


adimotor2006

Recommended Posts

Vand sau schimb 530d, a.f. 2004, 203000 km, interior curat si bine intretinut, de nefumator, schimbate bujiile incandescente, releul de bujii,toate filtrele, curelele, uleiul,stare tehnica foarte buna, folii omologate spate, cauciucuri noi, cca 1000 km, placute frane spate fata schimbate cu originale, discuri frana fata schimbate cu originale, au circa 3-4000 km, am scris in cartea ei data si la cati km le-am schimbat (are si carte service), 3 chei (2 plus una plastic), al doilea proprietar, inmatriculata in tara in 2010, alte detalii mai jos. Defecte optice, cateva zgarieturi pe bara spate stanga de la o alta masina cand am lasat-o in parcare,cotiera de la bancheta din spate a ramas blocata pe inchis. In principiu,prefer schimb cu masini cel putin acelasi an de fabricatie dar motorizare mai mica sau a.f. mai nou. Daca este cineva interesat, pot face poze de detaliu cu defectele optice.Type code NC71 Type 530D (EUR) Dev. series E60 () Line 5 Body type LIM Steering LL Door count 4 Engine M57/TU Cubical capacity 3.00 Power 160 Transmision HECK Gearbox MECH Colour BLACK SAPPHIRE METALLIC (475) Upholstery STOFF EDWARD/ANTHRAZIT (ABAT) Prod. date 2004-03-02 Order options No. Description 1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES 255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL 320 MODEL DESIGNATION, DELETION 339 SATIN CHROME 403 GLAS ROOF, ELECTRIC 423 FLOOR MATS, VELOUR 428 WARNING TRIANGLE 431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D 502 HEADLIGHT WASHER SYSTEM 508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC) 522 XENON LIGHT 540 CRUISE CONTROL 590 LT/ALY WHEELS/STAR SP. 123 W RUNFLAT 698 AREA-CODE 2 8SA COUNTRY SPEC. RELEASE OF NAVIGATION 8SB COUNTRY SPEC. RELEASE OF TELEMATIC 8SC COUNTRY SPEC. RELEASE OF TELESERVICE 8SP COP CONTROL 801 GERMANY VERSION 863 EUROPE/DEALER DIRECTORY 879 GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET 915 BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Series options No. Description 548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING 785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS 851 LANGUAGE VERSION GERMAN

Pret 9700 euro negociabil.

Edited by c.sainz
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina!

N-am sa inteleg niciodata cum draq are trapa, navi si cutie automata , dar n-are clima....ciudati rau nemtii.

 

Nu exista E60 fara navi, e ori cu navi mic,business-standard, ori cu navi mare professional.

 

Nemtii sunt indivizi practici, atata vreme cat masina face cald iarna si frig vara, nu-i intereseaza sa fie fulopshãnzautokilma-butoane fensi.

 

si masina asat nu are cutie automata.

Edited by Pole
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.