Jump to content

Vand E60 525 xd


vali zak

Recommended Posts

Dupa cum reiese din titlu se vinde un exemplar de exceptie E60 din 2008,197 cai cu doar 33000km.Masina a beneficiat de garaj,este cumparata din Romania,primul proprietar a fost reprezentanta BMW pentru aproape un an,apoi noi .Nu a suferit accidente ,are carte service cu revizii doar la reprezentanta, roti de iarna noi or. bmw pe 17-si cele de vara sunt tot pe 17, cele din poza(cele de iarna sunt cu 5 spite care se ascut catre butuc),cutie automata,tractiune integrala,alarma,xenon de fabrica,scaune incalzite,clima automata,pilot si multe alte dotari.Nu are nici cea mai mica zgarietura,atat interior cat si exterior.

Ceva similar in DE costa cel putin 23000 euro-la an, km si starea asta,la care se mai adauga drum + taxe,deloc de neglijat avand in vedere ca numai taxa de poluare e 2937 e.Se vinde la 20000e,foarte putin negociabil,fara combinatii,doar cash.Poate fi vizionata in Cluj,de asemenea se poate verifica masina la reprezentanta bmw din Cj,Autoworld.

Va stau la dispozitie cu detalii la telefon 0755254944

Atasez si ceva poze care le aveam prin calculator:

post-52148-0-57630800-1350999583_thumb.jpg

post-52148-0-32133000-1350999603_thumb.jpg

post-52148-0-47863800-1350999785_thumb.jpg

Edited by vali zak
Link to comment
Share on other sites

nu vezi ca are numere de CJ, ce taxa vrei sa mai platesti?

 

eu vad, ca sa zic asa. dar tu poti citi in primul post " ca numai taxa la masina asta este 2937 euro"

de asta l-am intrebat, ca nu stiu cum e cu taxa.goodjob.gif

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

@BARONU25-"la masina asta"-ma refeream la cilindree,an ,norma....evident ca masina are taxa platita,e inmatriculata in RO-eu faceam o comparatie de pret cu una adusa de afara la care se mai adauga taxe inclusiv cea de poluare in cuantum de...Taxa e in vigoare,se plateste la masini aduse de afara sau noi. Edited by vali zak
Link to comment
Share on other sites

Nu conteaza. Legea nu spune ca masinile inmatriculate pana in data X, este vorba de masinile pentru care nu s-a platit taxa, indiferent din ce motiv, aici se includ si cele pentru care s-a dat statu in judecata si s-a recuperat taxa. Pentru ca tu la reinmatriculare, prezinti un document de la finante care spune daca pentru masina a fost incasata taxa.
Link to comment
Share on other sites

@BARONU25-"la masina asta"-ma refeream la cilindree,an ,norma....evident ca masina are taxa platita,e inmatriculata in RO-eu faceam o comparatie de pret cu una adusa de afara la care se mai adauga taxe inclusiv cea de poluare in cuantum de...Taxa e in vigoare,se plateste la masini aduse de afara sau noi.

 

s-a suspendat taxa de poluare.. asta ziceam.

oricum pretul e sf.

iti cumperi una buna de afara si nu mai platesti taxa de poluare. asta ca sa iti tinem topicul sus . nu visa sa vinzi masina pe forum!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.