Jump to content

NAvigatie mica problema !bmw e60


Recommended Posts

Bine, DVD.. nu asta era ideea. :)

Eu am varianta 2009, nu are Romania.

Oricum nu iti pune mari sperante in navigatia aia mica, cu sageti.

 

Apropo de ce zice Armadyllo ... mie imi spunea medium cannot be read

I-am bagat un CD de curatat dupa care a mers DVD-ul de navigatie.

Link to comment
Share on other sites

Nici cu 2011 SE (mi-am facut in mai 2012 cu ultimul update) nu merge romania... de pe langa Oradea spre Vest, daca vrei.

Am incercat yo :)

 

LE: si mie mi-a facut cineva care se pricepe si sunt ceva indicatii clare de genul 'doar pe DVD cu - nu cu +, doar ceva marci anume, cu nu stiu ce pach-uri'. Specificatiile le gasesti pe ceva mega forum de GPS/navigatie etc. Deci nu doar copii niste harti pe un DVD si gata... se pare nu e asa de simplu :)

 

LE 1: Unele DVD-uri 'facute' stau vreo 30-60 sec pana sa fie citite. Am si ala original din 2005 care merge super repede dar e vechi. Daca nu... 900+ la reprezentanta :D

Edited by Armadyllo
Link to comment
Share on other sites

Noi discutam pe aici si omul de baza a disparut...

 

Deci @WYL ma interesez maine si-ti dau link-ul exact unde trebuie sa mergi si cum/si ce DVD sa arzi ca sa-ti mearga. Dar nu uita (vorba lui @costty s-ar putea sa fi dezamagit in cazul in care nu ai vazut deja cum arata). E funny... dar e ok; rusine BMW-ului ca a facut treaba asta.

Link to comment
Share on other sites

Deci:

 

"Salut,

 

Pentru soft+harti la sisteme de navigatie masini - un site foarte bun este

< http://www.navitotal.com/forum.php>

la capitolul PDA/PNA Navigation/Car Navigation System

 

De aici am descarcat DVD -ul ptr BMW... iar detaliile despre cum si pe ce mediuse scriu tot acolo gasesti.

 

Pentru a vedea toate linkurile si a putea face download este nevoie de o simpla inregistrare (free).

 

Numai bine"

 

Sper ca iti este de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Ok, atunci du-te la home page http://www.navitotal.com si acolo urmeaza path-ul de mai sus /PDA-PNA Navigation / Car Navigation System / BMW /

 

Am verificat eu acum si merge site-ul.

Ai folosit cumva <> in URL?

 

Cred ca un exemplu poate fi http://www.navitotal.com/showthread.php?7965-BMW-Road-Map-Europe-Business-2012

Edited by Armadyllo
Link to comment
Share on other sites

Auch... voia sa o 'rezolve' si s-o vanda poate si pe aia :laugh:

 

Vorbind de tepe pe net, tocmai ce mi-am luat si eu una... am cumparat doua gume de iarna din Braila folosite doar o iarna. Le-am primit de la curier, aratau foarte bine le-am masurat 7mm, beton.

Le-am dus sa le schimb si ma suna ca are una petec inauntru si ca pericol de explozie.

L-am sunat si i-am zis ca-i trimit guma inapoi si ca vreau banii. A zis 'da', am trimis si urmarind AWB-ul tocmai ce vad la status 'respins'... fucker-ul. Acum nu mai raspunde nici la telefon.

Mai sunt oameni care vand altceva... pe aceeasi bani.

Edited by Armadyllo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.