Jump to content

Cumpar pentru E36 Sedan


Recommended Posts

Detaliez:

 

Cumpar DOAR ORIGINALE (nu "pe original" sau aftermarket) eventual pe culoarea negru sau o culoare cat mai inchisa.

Preturile va rog sa le puneti aici, in topic.

Primesc oferte si de la vanzatori autorizati daca au oferte bune.

 

1.aripa dreapta cu lucas modelul din poza, NELOVITA

2.nari facelift (ma refer la tabla care vine pe sub faruri), daca au si stropitori cu atat mai bine, NELOVITA

3.capota sedan, NELOVITA

4.bara fata in stare buna, FARA SINE SAU CLEME RUPTE

5.capacul care vine in prelungirea bordului sub volan, model cu guri pentru gong si clima.

6.bandou aripa dreapta, NEVOPSIT

 

Masina nu este lovita, doar ca piesele de mai sus nu le am originale si m-am decis sa le schimb.

post-426-0-23951600-1352687944_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Detaliez:

 

Cumpar DOAR ORIGINALE (nu "pe original" sau aftermarket) eventual pe culoarea negru sau o culoare cat mai inchisa.

Preturile va rog sa le puneti aici, in topic.

Primesc oferte si de la vanzatori autorizati daca au oferte bune.

 

1.aripa dreapta cu lucas modelul din poza, NELOVITA

2.nari facelift (ma refer la tabla care vine pe sub faruri), daca au si stropitori cu atat mai bine, NELOVITA

3.capota sedan, NELOVITA

4.bara fata in stare buna, FARA SINE SAU CLEME RUPTE

5.capacul care vine in prelungirea bordului sub volan, model cu guri pentru gong si clima.

6.bandou aripa dreapta, NEVOPSIT

 

Masina nu este lovita, doar ca piesele de mai sus nu le am originale si m-am decis sa le schimb.

 

grila facelift cu tot cu nari 250ron

0720896852

Link to comment
Share on other sites

Am cumparat tot, mai putin numarul 2, masca facelift!

Nu ma intereseaza grilele, pentru ca le am.

 

Deci, caut in continuare masca facelift!

Insist sa fie FACELIFT! Vad ca se ignora voit sau in necunostinta de cauza cuvantul FACELIFT!

 

Grilele facelift nu merg pe masca non-facelift!

Deoarece grilele facelift sunt un pic mai mici si inguste pe exterior, daca sunt puse pe o masca non-facelift ramane spatiu lipsa!

Cu alte cuvinte, masca non-facelift are mai multa tabla taiata decat i-ar trebui unei grile facelift.

Prefer sa o vad inainte!

 

Va multumesc anticipat!

 

Poza 1 - FACELIFT (narile sunt mai groase pe margine si un pic mai inguste in partile exterioare-jos!)

Poza 2 - non-FACELIFT (narile sunt subtiri pe margine si au o forma dretunghica)

post-426-0-99224900-1358089211_thumb.jpg

post-426-0-97293600-1358089217_thumb.jpg

Edited by SlowDeath
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.