Jump to content

Vand E39 touring din 2003


inga

Recommended Posts

Masina este inmatriculata in Romania.

 

An fabricatie: 2003

 

Kilometraj: 240,000

 

Carburant: motorina

 

Judet: Timis

 

Descriere masina:

 

Vand Bmw E39 Touring din 2003 inmatriculat (propietar in acte,ofer fiscal pe loc)

- M pak interior-exterior de fabrica (bara fata ,spate + interior alcantara,plafon negru etc)

- Navigatie mare Mk4

- Magazie cd

- Sistem sunet Hi-fi (8 boxe + subw de farbrica)

- scanue incalzite sport

- oglinzi electrice pliabil + incalzire

- volan M-pak + comenzi

- tempomat

- 4x geamuri electrice

- alarama fabrica

- DSC 3

- xenon farbrica cu autolevel

- senzori parcare fata + spate

- senzori ploaie , lumini

- 8 airbaguri

- etc

 

Masina se prezinta intr-o stare foarte buna Km reali si verificabili! Motorul se aude foarte bine , nu da cu fum, trage fara lucruri ascunse! Accept orice test! Propietar in acte ofer fiscal, accept variante !

 

Pret 6499E

tel 0731256147 alex

post-9857-0-98173200-1353838547_thumb.jpg

post-9857-0-44250100-1353838558_thumb.jpg

post-9857-0-05281600-1353838571_thumb.jpg

post-9857-0-24185500-1353838584_thumb.jpg

post-9857-0-56731500-1353838604_thumb.jpg

post-9857-0-38347200-1353838617_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumos de tot, daca as da-o pe a mea pe jos as pleca la Timisoara dupa ea. :rolleyes:

 

va astept....se accepta test la motor etc! toarce si trage foarte bine....km reali verificati!

 

multumesc

 

 

defecte - 1 senzor de parcare stricat (prbl se va remedia pana la vanzarea masini)

- stergatoru de pe spate refuza orice fel de miscare

- semne de uzura la coroserie ce nu se pot obs in poze - zgarieturi,mici lipsuri de cleme de la aparatori care de alfel sunt si crapate

 

se accepta si diferite variante.....

 

L-am vazut asta seara la OMV....:thumbsup:

 

 

daca ai pus semnu ala inseamna ca e de bine =))) ! momentan style 66 ca e iarna...

Edited by inga
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

va astept....se accepta test la motor etc! toarce si trage foarte bine....km reali verificati!

 

multumesc

 

 

defecte - 1 senzor de parcare stricat (prbl se va remedia pana la vanzarea masini)

- stergatoru de pe spate refuza orice fel de miscare

- semne de uzura la coroserie ce nu se pot obs in poze - zgarieturi,mici lipsuri de cleme de la aparatori care de alfel sunt si crapate

 

se accepta si diferite variante.....

 

 

 

 

daca ai pus semnu ala inseamna ca e de bine =))) ! momentan style 66 ca e iarna...

 

Inga stii ca si eu am avut touring, la fel am avut probleme cu stergatorul din spate, practic intra mizerie in rulmentul de la tija care trece prin geam si nu se mai invarte, fortand motorasul care intra in blocaj, eu am incercat sa scot acea tija insa e riscant cu extractor risti sa spargi geamul. Daca motorasul merge( pui pe direct ) desfaci toate plasticele sus din exterior, scoti tija de la stergator si vei vedea surubul asta cu filet cu canelaturi pe care intra bratul stergatorului dai o gaura cu un burghiu de 2,5 cat mai aproape de surub pina iesi pe partea cealalta, astfel reduci presiunea asupra tijei, bagi WRD40 si ceva vaselina si nu mai ai probleme niciodata !

 

Sper ca a fost destul de clar!

Spor la vanzare !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Inga stii ca si eu am avut touring, la fel am avut probleme cu stergatorul din spate, practic intra mizerie in rulmentul de la tija care trece prin geam si nu se mai invarte, fortand motorasul care intra in blocaj, eu am incercat sa scot acea tija insa e riscant cu extractor risti sa spargi geamul. Daca motorasul merge( pui pe direct ) desfaci toate plasticele sus din exterior, scoti tija de la stergator si vei vedea surubul asta cu filet cu canelaturi pe care intra bratul stergatorului dai o gaura cu un burghiu de 2,5 cat mai aproape de surub pina iesi pe partea cealalta, astfel reduci presiunea asupra tijei, bagi WRD40 si ceva vaselina si nu mai ai probleme niciodata !

 

Sper ca a fost destul de clar!

Spor la vanzare !

 

multumesc.....!

 

valabil!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.