Jump to content

Vand Bmw e30 316i decembrie 89'


pletos13rza

Recommended Posts

Catelus? sunteti amuzanti rau pe situ asta

 

Puteti inchide thread-ul! Mi-ar parea rau MIE sa vand masina cuiva de pe site-ul asta mizer. Bmw club olaie. Rupeti vibe fm in pisicile si e46 vostru pe Bulgaria in continuare. uitasem cate bashini sunt in bmw-uri dupa 2000, rusine ... va mai numiti si bmwclub...

Link to comment
Share on other sites

pletosule, nu te tine nimic aici. Te acresti ca o cucuvea daca ti se ofera un pret, te ataci ca-n targ daca cineva iti ia in balon masina. Vrei s-o vinzi din poze si vorbe? Pai asta se intampla si aici: fix poze si vorbe! Esti copil de nu pricepi? Cine vrea, tace si face. Si nu lua forumul la pula, ca n-o ai pe masura. E un forum privat, cu reguli pe care nici nu te-ai obosit sa le citesti. Pasionatule.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bgy666 vine e32 din 90 la pret de e38 din 95 ....etc N-am nimic cu masinile vandute de voi, eu cel putin am atacat impertinenta si atitudina voastra de vanzatori experimentati , parca ati vinde cine stie ce piesa de muzeu.

 

Pretul este negociabil chiar l-am scazut de la 3000 la 2700 negociabil dar stiu cat de intretinuta este masina.

Link to comment
Share on other sites

asa cum am promis. Pentru toti care nu credeau ca valoreaza mai mult de 1000 de euro cazanul asta :)

S-o stapaneasca sanatos noul proprietar!

si pentru toti haterii de pe forumul asta si nu numai! F.U HATERS!

Puteti inchide topicul! Va multumesc mult pentru gazduire! asa sa tratati si restul putinelor masini vechi in stare buna de la noi din tara :)

post-36730-0-06311900-1355913640_thumb.jpg

Edited by pletos13rza
Link to comment
Share on other sites

Ce te face sa crezi asta? Adresa sau faptul ca mi-a placut masina si am cumparat-o?

Auzi da unde ai vazut tu anuntul asta? Vad ca ai juma de ora pe forum.. :popcorn:

Sau ti-a zis fostul boss sa-ti faci cont si sa confirmi cei 1800 de euroi?

Aaa... sau esti clona? <_<

Edited by Gicone
Link to comment
Share on other sites

Ce te face sa crezi asta? Adresa sau faptul ca mi-a placut masina si am cumparat-o?

Cum zicea si KIP, ma refeream la peizanul care a simtit nevoia sa puna contractul de V/C pe forum ca sa dovedeasca dusmanilor ca a gasit un fraier sa dea banii astia pe un E30 chel, ruginit si cu motor mic.

Macar n-a fost atat de peizan incat sa puna si numele/adresa.

 

 

S-o stapanesti sanatos!

Link to comment
Share on other sites

Cum zicea si KIP, ma refeream la peizanul care a simtit nevoia sa puna contractul de V/C pe forum ca sa dovedeasca dusmanilor ca a gasit un fraier sa dea banii astia pe un E30 chel, ruginit si cu motor mic.

Macar n-a fost atat de peizan incat sa puna si numele/adresa.

 

 

S-o stapanesti sanatos!

Multumesc!

 

"E30 chel, ruginit si cu motor mic"- ai si tu dreptate cu un lucru, are motor mic! "Chel" nu prea este pentru un E30! "Ruginit" nici asta nu se potriveste!...iar

ca replica la "fraier" ti-as putea da "analfabet" ca nu stii sa citesti dotarile din anunt si "chior" pentru analiza pozelor, dar nu voi face asta! Daca nu stii cu ce se "mananca" E30-ul abtinete de la comentarii si veziti de al tau E39 2.8 care cred ca il scoti de 2 ori pe luna cate 50km si al carui motor va ajunge intr-un final pe un E30!!!

 

Auzi da unde ai vazut tu anuntul asta? Vad ca ai juma de ora pe forum.. :popcorn:

Sau ti-a zis fostul boss sa-ti faci cont si sa confirmi cei 1800 de euroi?

Aaa... sau esti clona? <_<

 

Am vazut discutia inainte sa vad masina, daca bagi un nr de tel pe google ai sa vezi "efectul"!;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.