Jump to content

Vand Anvelope 205/55 R16


mjk

Recommended Posts

Vand Anvelope 205/55 R16 de vara

 

3 Pirelli si 1 Continental pret 150 Ron/Bucata stare foarte buna folosite 2 luni.

 

Pot fii vazute in Bucuresti/Ilfov accept si schimburi cu faruri,stopuri albe sau instalatie xenon h7 + dif unde este nevoie din partea mea sau a cumparatorului

 

post-57475-0-99278400-1360078760_thumb.jpg

 

post-57475-0-09958100-1360078827_thumb.jpg

Edited by mjk
Link to comment
Share on other sites

Salut ma intereseaza pe mine 2 cauciucuri Pirelli dar nu par a fi folosite doar 2 luni.De curiozitate cati kilometri ai facut cu ele si de ce le vinzi?

am un vecin care a avut un e46 si acum ca l-a vandut i-au ramas cauciurile astea, m rog are bani nu s uita l 4 cauciucuri si m-i le-a dat mie eu avand tot e 46 dar nu am jante pe 16 ca sa le pot folosii,si 2 luni mi-a spus el k le-a avut puse pe masina. salut

 

am un vecin care a avut un e46 si acum ca l-a vandut i-au ramas cauciurile astea, m rog are bani nu s uita l 4 cauciucuri si m-i le-a dat mie eu avand tot e 46 dar nu am jante pe 16 ca sa le pot folosii,si 2 luni mi-a spus el k le-a avut puse pe masina. salut

nu stiu nr de km rulati cu ele..2 luni mi-a spus, 2 spun..

Edited by mjk
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.