Jump to content

BMW E60 525D 2007 modificat


dj_rzn

Recommended Posts

Un singur lucru nu inteleg, de ce nu ai scris modificarile/dotarile in limba romana ?

Mai jos aveam o lista cu modificari (e in engleza deoarece am dat copy-paste de pe alt site din strainatate pe care activez)

 

Trebuia doar sa citesti primele 2 randuri.

 

Haideti sa nu facem din acest topic totusi o alta discutie despre gusturi (ca nu prea ajungi la un consens).

 

Nu pot sa zic nimic decat ca mie imi place cum da (logic, doar altfel nu le-as mai fi ales din multitudinea de tipsuri pe care le-am vazut) iar cei la care mi-am facut evacuare m-au sustinut ca si lor li s-au parut foarte faine (ba chiar omul care a facut-o a zis ca e cea mai buna alegere de tipsuri pe care o puteam face) , deci ce sa zic, uite ce iese cand se aduna nebunii :))

 

@Acero99 - Jantele sunt de M5 cu distantiere pe spate, nu au offset de fabrica asa.

Edited by dj_rzn
Link to comment
Share on other sites

Cat se simte de tare chestia asta ,fata de cei 177 cai stock ?

Sunt 60 de cai si 100 NM in plus ar trebui sa se simta destul de tare .Tu ce zici ?

Se simt destul de tare nu-ti fa griji, cel putin daca nu simti tu, simte masina ca-ti va arunca DTC-ul in bord cand te dai la ea.

Link to comment
Share on other sites

amg sau cayenne turbo, oricum, ma inclin la unghi de 90 de grade si eu, sunt fenomenat glazurat.

 

http://i181.photobucket.com/albums/x259/turbovan65/techart-cayenne-turbo-b3.jpg

Link to comment
Share on other sites

bai dar voi sunteti chiar huligani, orice led albastru, orice grila de em, orice evacuare custom voua vi se pare tiganie...chiar va pute asa tot ce tine de folie matĂŁ, angelayes, torque, jante, niutoni, de tiuninng in general?!?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Una peste alta, mie chiar imi pare o masina reusita. Si nu inteleg de ce insista atata Kip, care conduce o skoda. Pleaca pe alt forum kip, verssatu are dreptate

 

ce-ar fi sa te iei de mana cu acest kip, si sa va carati, unu' pe forumu' skoda, si celalalt pe forumu' nissan, tiida sau micra, unde va e locu'? ai dreptate doar in legatura cu masina in cauza, e reusita! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ba, pe bune ca nu intelegeam de ce la unele masini de pe forum STOCK, fara nimic, deci un 520d prezentat la masina mea (dau exemplu) are 20 de pagini de discutii, si nu intelegeam ce se putea discuta despre ea in 20 de pagini (nici nu am avut rabdare sa citesc), acum am inteles.

 

Aici in 3 pagini s-a discutat despre tips-uri, poate mai facem 3 pagini cu grilele de M5 si daca avem cu adevarat un hater infocat poate mai iesa 3 pagini cu cat de smecher si-a luat-o Pole de la VUV.

 

pole, vezi ca ti-ai luat fatality :rolleyes:

 

+1

Edited by dj_rzn
Link to comment
Share on other sites

prin detaliile astea gen tipsuri si grile (marul discordiei) dar si altele tu trebuie sa echilibrezi masina, toate astea trebuie sa creeze o armonie,in totalitate trebuie sa simti ca e frumoasa... asa tu i-ai pus un mot pe care toata lumea il vede, gen tipsurile de merc (fiindca clar e diferit si e usor de sesizat) si la masina nu se mai uita nimeni... dar masina e frumoasa... :thumbsup:

 

parerea mea...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.