Jump to content

Vand navigatie Dynavin pentru E46


Recommended Posts

e logic ca au si un profit de acolo, dar nu vreau sa mai readuc spiritele pe acest topic a fost destul poluat de alti useri.

oricum maine astept raspuns cu data in care cumparatorul va avea parte de ea. e ca si vanduta si asta datorita faptului ca e foarte scumpa si piata SH e plina de ele.

 

msi si imi place ca vezi lucrurile real, exact cum sunt ele....si apropo, si masina e superba. :D

 

 

am patit si eu o faza similara ca si tine , am fost acuzat ca as fi luat niste amortizoare de m3 si vreau sa scot profit la ele , bineinteles cine mi-a facut acuzatia habar nu avea cu cat le-am luat apoi ca sa vezi ce lumea rea m-au atacat cam 10 useri de pe acest forum si m-au facut cu ou si otet.de atunci am zis ca nu o sa mai vand nimic pe acest forum.

Link to comment
Share on other sites

la ce te referi cand spui ca ,,m-a facut,, ? a venit cu fel de fel de acuzatii nefondate , intr-un final am vandut acele amortizoare pe okazii , omul a fost super multumit de ele , mi-a dat pozitiv , am venit si cu dovada.in fine , acest ,,scufi,, este o persoana foarte fustrata , probabil si-a luat vreo teapa in trecut ceva , nu imi pot da seama , insa ceea ce am observat el se ia cam de toata lumea.in fine , ideea este ca multe persoane de pe acest forum sunt rele , invidioase , dusmanoase etc.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.