Jump to content

Vand navigatie Dynavin pentru E46


Recommended Posts

Vand navigatie Dynavin pentru BMW E46. Navigatia este perfect functionala si este montata pe masina proprie.

Se vinde cu toate accesorile si cutia originala. Are telecomanda, cablu pentru iphone/ipod, usb, rca-uri video si audio pentru alte monitoare gen (monitor in tetiera), bluetooth, antena GPS, intrare cd/dvd in partea frontala, citeste cd/dvd-uri si de pe usb formatele jpeg, wmv, avi, mpeg 4, etc, intrare pentru camera de marsalier, iesire subwoofer, microfon extern pentru bluetooth cu cablu de aprox. 3m, + o multime de alte rca-uri pentru alte dispozitive, poate rula 2 aplicatii in acelasi timp, touchscreen si ecran de 7" cu rezolutie de 800x480 HQ (high quality) rezolutie 16:9, loudness, reglaj inalte, medii joase, fader/balance cu egalizator de frecvente pentru toate cele 3 grupe + preout-ul de la subwoofer, si multe altele...

Rama in partea de jos are o mica crapatura dar care este lipita si microUSB-ul este defect. Pinii din acea mufa mica sunt indoiti; de aici provine si crapatura aceea , ca a fost lovita mufa cablului din micro USB cu genunchiul. Se poate schimba acea mufa micuta la un electronist, deobicei la cei ce repara telefoane, in jur de 30 de lei costa.

Totul este plug & play, si se potriveste perfect in bord, fara nici o modificare sau sa fie nevoie de vreo rama speciala.

 

Pretul este de 400 E iar transportul prin Fan Courier sau Posta Romana.

tel : 0752 840 793

post-24626-0-00210000-1364224223_thumb.jpg

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

http://car-audio.anunturi-auto.4tuning.ro/dvd-navigatii-multimedia/dvd-2-din/sistem-2din-dedicat-bmw-e46-navi-10922599.html ai luat-o de aici cu mai putin de 300E banuiesc, iar dupa cum vad ca se practica pe bmwclub aceleasi produse sunt puse mai scump ca pe alte forumuri, ca de posesorii de Bmw au mai multi bani :wub:

 

Ultimul pret la ea ca sa o dai?

Edited by auras_Gl
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum 2-3 saptamani s-a vandut pe ebay.de exact un model ca acesta, dar in stare perfecta cu 170 euro...

Unitatea din acest anunt mai are si un defect la mufa micro-usb...mda.

O iau eu daca esti de acord cu conditiile mele, ai PM.

Link to comment
Share on other sites

da e luata de la un fost coleg de pe forum, si a fost luata printr`un anumit schimb + diferenta din partea mea, si eu am lipit acea crapatura inainte sa o montez.

daca omul a dat-o din nevoia urgenta de bani asta inseamna ca trebuie s-o dau si eu la fel ? si am luat-o si fara rama de la consola unde se muta panoul climatronic.

cine e interesat de un produs te contacteaza, vorbeste cu tine despre produs, negociaza la produs, etc cine nu isi vede de drum.

 

da verssatu daca te simti mai fericit dandu-mi suspend esti liber s-o faci, poti chiar sa-mi verifici si activitatea in cei 4 ani pe acest club sau chiar si sondaj in legatura cu acest user.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

si daca vreau sa o dau o dau, avand in vedere ca nu e ultimul site/forum unde se pot pune produse la vanzare; iar pentru alte discutii sariti pe "chat room" aici nu am scris "vreau pareri in legatura cu" , ci "vand" . hai bafta.

[/ quote]

Edited by dorux
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

pai e trist bre nenea doru ca nici in 4 ani n-ai inteles cum sta treaba cu forumul. E bine totusi ca te-ai prins care mi-e fericirea. Desteptule care esti.

Si da, ai dreptate, nu e ultimul site unde poti sa fii marlan. Dar e d-ala unde poti comenta, conform regulilor, nenea "sunt de 4 ani pe forum si ma doare-n stoi de reguli si colegi". Sondaj? E de ajuns o mizerie d-asta.

Fugi tare, ca te retinem din afacare!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bai, v-am bagat eu pe gat produsul asta ? Va oblig eu sa il cumparati ? Cine vrea il ia cine nu drum bun; care e interesat se intereseaza, cauta, se informeaza, si daca se gandeste ma contecteaza si vorbim despre produs si negociere. Ce te deranjeaza pe tine ?

 

Ti-am zis , poti inchide acum daca te roade in talpi acest topic si sa-mi dai si ban definitiv, nu castigi nimic, la fel si eu nu pierd nimic.

 

Myx, eu am luat-o printr-un schimb cu un alt produs plus bani din partea mea, vanzatorul vrand sa o vanda cat mai rapid.

Nu pot sa calculez un pret , in mare am ajuns la aprox 350 E, eu dandu-i produsul meu la jumatate pretul fata de restul pietei, doar pentru a face acest schimb; pe urma am achizitionat rama pentru a muta panoul climatronic cu 200 de lei, iar eu vand acum complet cu totul la sub 400 E, fiind negociabil pretul + transport din partea mea.

Edited by dorux
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

bai nene, unii chiar nu inteleg. Chiar asa superficial esti? Cum te poti gandi la mine ca la cineva cu interes? La restul userilor care ar putea fi luati in teapa nu te gandesti? Tu esti blocat pe mine, ca as avea ceva cu tine...tu nu vezi ca asa fac cu toti astia ca tine? Daca tot ma intrebi pe mine, ma pis pe saracia de ecrancu pretul ei cu tot. Dar poate alt coleg o vrea si il tragi in penis. Ei, pe asta nu ma mai pis. Ai priceput?
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poi cu ce sa il trag in teapa mai omule, cand a specificat absolut tot despre acest produs.

Plus ca unul care vrea sa cumpere asa ceva, se va interesa, de piata, de pret, de marca, si altele. Ce vina are un vanzator care are un produs la un anumit pret care crede el ca ar merge ? Daca ca si cumparator nu iti convine iti vezi de treaba, ce trebuie sa scoti ochii ca vai de mine ce pret ai. Nu am cerut pareri referitoare la produs.

 

Eu cred ca pe oricare dintre noi, daca ne intereseaza un produs , ne interesam sa vedem preturi, la fel si telefonand si discutand cu omul despre produs si pret.

 

O teapa dai atunci cand, trimiti altceva, cand din colet lipsesc anumite componente, cand poate chiar nu trimiti produsul iar u ai primit un mic avans, sau chiar trimiti produsul fara sa specifici starea lui exacta, sau altele.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca ca si cumparator nu iti convine iti vezi de treaba, ce trebuie sa scoti ochii ca vai de mine ce pret ai. Nu am cerut pareri referitoare la produs.

 

Publicarea unui anunț ĂŽn secțiunea Mica Publicitate pe bmwclub.ro este un privilegiu, nicidecum un drept. VĂŁ rugĂŁm nu abuzați de acest privilegiu.

Ănainte de a posta la Mica Publicitate, vĂŁ rugĂŁm sĂŁ luați ĂŽn considerare cĂŁ vor apĂŁrea discuții pe marginea anunțului tĂŁu. DacĂŁ nu doriți acest lucru sau dacĂŁ acest lucru vĂŁ poate deranja ulterior, atunci folosiți site-urile specializate ĂŽn anunțuri de mica publicitate.

 

11. Daca un vanzator pune un anunt si nu doreste sa dea explicatii si de asemenea va face scandal ca ceilalti membrii discuta anuntul lui, anuntul va fi sters.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?app=forums&module=forums&section=rules&f=8

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Perfect de acord cu tine. Se pot posta 1000 de pareri aici, dar totusi sa se vorbeasca frumos, ca nu ne cunoastem unii cu altii, si nu am nici o reclamatie de la absolut nimeni de pe forumul asta , ca sa pot fi numit "tepar" fiind a 2`a acuzatie facuta de tine, iar prima fiind cea cu fraza in care ai zis "grabiti-va sa cumparati.......pana nu va fi suspendat" fara sa cunosti absolut nimic despre user.

E inimaginabil ca pretul unui produs care e descris in totalitate sa iste atatea discutii si acuzatii mai grave decat "Tepele" date de alti useri in care ai dat bani si ai primit surprize.

 

Mi se pare iesit cu totul din comun. Mai bine stergi postul, si am terminat discutiile, ca sa nu le tot lungim. Atat poti ca si moderator sau ce esti, atat faci. Si nu vreau sa fiu nepoliticos, dar pur si simplu asta mi-ai facut sa zic.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ai dat 300 si vrei sa vinzi aici cu 400. Faza ca ai dat la schimb nu stiu ce pe care l-ai pus la jumatate de pret e irelevanta si nu intereseaza pe nimeni ! Daca ai fost fraier si ai acceptat sa ti se evalueze un produs la jumatate de pret, vrei acum sa-ti suporte altcineva prostia cerand 400 pe un produs care e clar ca nici 300 nu face ? Edited by KIP
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi se pare iesit cu totul din comun. Mai bine stergi postul, si am terminat discutiile, ca sa nu le tot lungim. Atat poti ca si moderator sau ce esti, atat faci. Si nu vreau sa fiu nepoliticos, dar pur si simplu asta mi-ai facut sa zic.

pot sa fac mai multe, asta nu pricepi tu. Ca te puteam zbura din start, dar am zis sa-ti dau o sansa la explicatii. Atat ai inteles, ca doar atat ma duce capul sa fac, adica sa ma iau de tine. Si n-o sa ma simt mai bine, te uit in secunda doi. Nu cred ca vrei sa nu par nici eu nepoliticos si sa ma descarc aici pentru toti. Daca erai mai decent, nu mai comentai, dar daca vrei sa ai ultimul cuvant, o sa-l ai. Dupa ce ca va suport mojiciile zi de zi la toti, mai trebuie sa stau si la discutii cu voi, sa va explic ca la puisori ce bine si ce nu.

Bai frate...

Link to comment
Share on other sites

am fost sau nu am am prost ca am facut schimbul, ma priveste pe mine, din cauza ca mi-a trebuit neaparat sistemul asta, si persoana respectiva a fost singura care avea un dynavin si vroia sa-l dea cat mai urgent cu bani cash la pretul ala. nu am mai gasit nicaieri la pretul ala iar eu neavand intreaga suma am decis sa-i dau un alt produs plus diferenta din partea mea. fiecare isi pune un anume pret din care sa aiba de unde lasa din pret + ca e si transportul asigurat si rama de la panoul climatronic in acest pret.

 

verssatu, eu am raspuns exact la ce am fost intrebat. la fiecare i-am dat raspuns. nu vad explicatii inutile, pentru ca nu am dat explicatii la ce nu am fost intrebat.

iar tu te-ai luat de mine amenintand ca ma suspenzi si facandu-ma tepar, de parca am prostit pe cineva vreodata pe acest site. am pus un pret, in care e inclus inca un produs si taxa de curierat iar cine e interesat negociem cine nu, nu trebuie sa acuze.

 

inchei aici discutiile, si fiecare e lasat sa creada ce vrea.

Link to comment
Share on other sites

sa inteleg ca daca eu prin absurd cumpar de pe forum de aici o navigatie dynavin cu 100 eur sunt obligat sa o vand de la 100 eur in jos?mi se pare absurd cum ganditi.omul a pus produsul la vanzare , nu va obliga nimeni sa cumparati cu 400 eur , ii puteti face oferte dar in nici un caz sa il obligati sa vanda la un anume pret.
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

exact. si daca prinzi o oferta de nerefuzat acum, si peste cateva luni o vinzi din anumite motive vei fi condamnat pentru ca incerci sa vinzi un produs cumparat in trecut de la alt user. oricum repet ca nu sunt intermediar sau tepar.
Link to comment
Share on other sites

e logic ca au si un profit de acolo, dar nu vreau sa mai readuc spiritele pe acest topic a fost destul poluat de alti useri.

oricum maine astept raspuns cu data in care cumparatorul va avea parte de ea. e ca si vanduta si asta datorita faptului ca e foarte scumpa si piata SH e plina de ele.

 

msi si imi place ca vezi lucrurile real, exact cum sunt ele....si apropo, si masina e superba. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.