Jump to content

Cotiera piele bmw e46 si Scrumiera cu led


Recommended Posts

Salutare ,

 

cum spune si titlul topicului detin o cotiera pentru bmw e46 din piele.In stare foarte buna pielea nu este lucioasa sau rupta dar are o mica fisura de aproximativ 1 cm,dar interior-exerior arata ok,

 

+ O scrumiera in stare foarte buna cu led.Functioneaza perfect si este completa.

 

Pret cotiera 150 ron

pret scrumiera 50 ron

post-50893-0-45765900-1364673757_thumb.jpg

post-50893-0-21167800-1364673782_thumb.jpg

post-50893-0-07782600-1364673794_thumb.jpg

post-50893-0-61201500-1364673808_thumb.jpg

post-50893-0-68542100-1364673834_thumb.jpg

post-50893-0-37935100-1364673847_thumb.jpg

post-50893-0-49982800-1364673859_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

detin o cotiera pentru bmw e46 din piele.In stare foarte buna pielea nu este lucioasa sau rupta dar are o mica fisura de aproximativ 1 cm,dar interior-exerior arata ok,

cotiera de pe masina cu volan pe stanga ? pare de anglia

Link to comment
Share on other sites

Da da , multam Versatu am uitat sa specific acest lucru.

Da, este foarte de Anglia.Pana acum 1 luna numa engleza stia cotiera asta.

Dar se potriveste ok si pe masinile noastre.Ideea este frana de mana sa fie facuta sa prinda scurt si sa se monteze pe o consola originala de stanga.Si chiar nu afecteaza cu nimic .

Edited by polarx19
Link to comment
Share on other sites

Asa...si frana de mana prin ce gaura iese ? ca gaura nu mai e la locul ei... :thumbsup:

 

snacks, stai linistit...ca nu stie ce vinde!

man,nu ma bag in conflicte,eu stiu doar ca a mai fost discutia cu cotierele de anglia cu msasha,si nu e chiar asa de simplu plug and play.

Link to comment
Share on other sites

Asa...si frana de mana prin ce gaura iese ? ca gaura nu mai e la locul ei... :thumbsup:

 

 

man,nu ma bag in conflicte,eu stiu doar ca a mai fost discutia cu cotierele de anglia cu msasha,si nu e chiar asa de simplu plug and play.

 

stiu, eu toate cotierele de anglia le arunc...se pot monta dar cu ceva efort iar oamenii sunt reticienti cand aud asta

 

Credeam ca ti-am aratat locul tau pe un alt topic ,rautule!Pm daca doresti atentie nu pe forum aici. :)

 

pacaliciule, tine-ti glumele pentru prietenii tai...ar fi mai bine pentru tine!

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

stiu, eu toate cotierele de anglia le arunc...se pot monta dar cu ceva efort iar oamenii sunt reticienti cand aud asta

 

 

 

pacaliciule, tine-ti glumele pentru prietenii tai...ar fi mai bine pentru tine!

 

Nu mai polua cu avatarul ala tau topicul meu ,caine ce esti.

Te rog pentru ultima oara daca ai nevoie de atentie si nu iti da familia acasa destula, da un pm ca ma joc eu cu tine .Daca nu f off! Mersii ! :thumbsup:

 

....Fa ca avatarul tau si cara-te daca nu ai ceva productiv de spus :bye: !

 

Se potriveste de Anglia si la masini cu volanul pe stanga, se prinde doar in 2 suruburi ca nu poti in 3.

 

Am eu pe masina.

 

Asa este,cei drept pentru a nu schimba frana de mana se pune pe o consola normala,Si atunci nu necesita modificari de pe o parte pe alta.Singura diferenta ramana tesitura cotierei,care este pentru manerul de la frana de mana,care cum am specificat daca este facuta frana cu o cursa de actionare scurta ,nu afecteaza in nici un fel atunci cand este trasa.

 

Si zeky bisnitarul pasionat daca erai asa domn cum te vezi cotierele de anglia ce le arunci le puteai dona la cineva , sunt sigur ca nu zicea nimeni nu .Dar tu mare Lord din sud ce esti ai si uitat de unde ai plecat.

Edited by polarx19
Link to comment
Share on other sites

@snacks

Frana de mana nu trebuie sa iasa prin nici o gaura.

La ultimii 2 dinti maneta atinge in cotiera.

Cine trage frana de mana sa prinda pe ultimii 2 dinti inseamna ca nu e reglata bine.

 

Asa zisa "gaura" e pentru a putea trage frana de mana mai confortabil.

La cotiera de Anglia daca nu poti sa tragi frana ridici cotiera. Eu personal nu o ridic, merge foarte usor ridicata si cu cotiera lasata.

 

Plus...e mai comoda ;) din experienta mea. Spatiu mai mare pe care sa ti mana.

Edited by Dr.Cipry
Link to comment
Share on other sites

Se potriveste de Anglia si la masini cu volanul pe stanga, se prinde doar in 2 suruburi ca nu poti in 3.

 

Am eu pe masina.

 

 

nu va mai contraziceti... baga repede o poza si gata, daca tot zici ca ai montata pe masina...

Link to comment
Share on other sites

toti copii frustrati au aparut pe forum......vinzi cotiera crapata, fara consola si nici macar nu precizezi ca este de anglia...probabil vroiai sa o trimiti la teapa...

 

cand o sa ajung prin cluj o sa-ti dau un tel sa cumpar ceva de la tine + cadou 2 palme dupa ceafa....labarule

Edited by zeky
Link to comment
Share on other sites

toti copii frustrati au aparut pe forum......vinzi cotiera crapata, fara consola si nici macar nu precizezi ca este de anglia...probabil vroiai sa o trimiti la teapa...

 

cand o sa ajung prin cluj o sa-ti dau un tel sa cumpar ceva de la tine + cadou 2 palme dupa ceafa....labarule

 

Presupun ca fustrat te-o scos mama ta in lumea asta.Daca continui asa nu imi lasi decat sa vin pana acolo sa va fac pe amandoi fericiti. :) poate iti aduc o cotiera deasta de anglia si ti-o aplic peste fata aia ta de bucurestean :hairy: ,poate te vei potoli intr-un final.Veziti de topicurile tale vanzator de cauciucuri ce esti si bagator de seama.

Ti-ai pierdut rusinea si bunul simt pe drum ,caine ce esti.

Toata lumea iti rata ca se potriveste dar tu continui ca un prost ce esti.

Ti-am mai spus ...fa ca avatarul tau si cara-te!...nu mai polua topicuri de vanzari cu saracia ta in argumente.

 

Mersi!

Link to comment
Share on other sites

toti copii frustrati au aparut pe forum......vinzi cotiera crapata, fara consola si nici macar nu precizezi ca este de anglia...probabil vroiai sa o trimiti la teapa...

 

cand o sa ajung prin cluj o sa-ti dau un tel sa cumpar ceva de la tine + cadou 2 palme dupa ceafa....labarule

 

Tin sa precizez ca nu degeaba sunt fara console dar nu te duce pe tine capul sa intelegi.

 

...si cand ma cauti Mitica sa nu utii sa intrebi de cotiera sau de bara fata,ca atat pot eu sa fac bisnita nu ca tine mare smecher arunc cotierele la gunoi.Spe ca toata lumea sa cumpere de la tine sa poti sa cresti mare ca Becali!

Link to comment
Share on other sites

@snacks

Frana de mana nu trebuie sa iasa prin nici o gaura.

Asa zisa "gaura" e pentru a putea trage frana de mana mai confortabil.

salut,cred ca nu te-ai prins la ce "gaura" s-a facut referire .Aia de care zici tu ,nu e o gaura,ci un decupaj

Link to comment
Share on other sites

Tu citesti ce a scris omul ca are de vanzare ?

 

Vinde cotiera de Anglia nu consola centrala, ca sa vorbim de gaura prin care iese frana de mana.

 

Ti-am pus poze sa te lamuresti.

Am poluat topicul omului degeaba.

 

Daca nu ati vazut/aveti pe masina asa ceva de ce va dati cu parerea ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

... de ce va dati cu parerea ?

pai eu ti-am pus tie poza ca sa te lamuresti .

Ai scris mai sus "Frana de mana nu trebuie sa iasa prin nici o gaura. ". FALS !!!

Ti-am pus o poza in care am subliniat cu rosu fix gaura prin care iese frana de mana.Asa ca....

 

 

Daca nu ati vazut/aveti pe masina asa ceva de ce va dati cu parerea ?

Si ,nu...noi n-am mai vazut asa ceva pana acuma.Azi dimineata m-am dat jos din copac.Sa fim seriosi 8)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ce legatura are poza ta ?

 

poza mea nu are legatura cu ce vinde omu !

poza mea are legarura cu afirmatia ta ca "Frana de mana nu trebuie sa iasa prin nici o gaura. ".

"In prostia mea" -cum inteligent ti-ai permis sa te exprimi - doar ti-am demonstrat ca frana de mana iese printr-o gaura ,si ca sa intelegi si tu ,am atasat si o poza cu gaura respectiva....

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.