Jump to content

Cablu AUX IN pt. e46


Recommended Posts

Vand la comanda cabluri AUX IN pentru BMW e46 si e60. Se pot customiza atat ca si lungime cat si preferinte pentru mufa unde doriti sa conectati audio extern (gen iPod, Mp3, etc.) si anume mufa TATA sau MAMA.

 

Pret 50 Ron.

 

Asigur montaj gratuit la domiciliul clientului daca se doreste acest lucru si daca este din Bucuresti.

 

Dupa comanda cablul este disponibil in 2 zile lucratoare.

 

Va multumesc.

post-51340-0-66543900-1364914214_thumb.jpg

post-51340-0-31514000-1364914224_thumb.jpg

post-51340-0-00531100-1364914235_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vand la comanda cabluri AUX IN pentru BMW e46 si e60. Se pot customiza atat ca si lungime cat si preferinte pentru mufa unde doriti sa conectati audio extern (gen iPod, Mp3, etc.) si anume mufa TATA sau MAMA.

 

Pret 50 Ron.

 

Asigur montaj gratuit la domiciliul clientului daca se doreste acest lucru si daca este din Bucuresti.

 

Dupa comanda cablul este disponibil in 2 zile lucratoare.

 

Va multumesc.

primul model de cablu stiu ca este OEM

dar mufa jack mama unde vine montata la e46?

Link to comment
Share on other sites

Am funcția mode insa e ĂŽnainte de luna 9 2002 oare merge?

 

Salut. In principiu merge...trebuie dat jos cd playerul si vazut ce sloturi pentru mufe are pe spate....Eu am avut cd player din '99 si a mers. Stima.

 

primul model de cablu stiu ca este OEM

dar mufa jack mama unde vine montata la e46?

 

Salut. Se poate monta oriunde doresti in masina...sa iti fie la indemana. Stima.

Link to comment
Share on other sites

Nu e neaparat ca daca ai in spate mufa pt AUX sa si mearga cablul. Depinde de ce varianta de SW (software) are playerul.

De exemplu, toate navigatiile mici au acea mufa, dar nu merge cablul AUX pe nici una.

Ca sa mearga, trebuie sa fie cd player sau cass cu buton MODE si sa fie fabricat din luna 09/2002 in sus, inclusiv.

Link to comment
Share on other sites

Salut! Un numar de telefon? Sunt din Bucuresti si as vrea un astfel de cablu si daca ai putea sa ma ajuti cu instalarea.

Salut. Nr. Meu este 0765.731.918 - Alex. Si te ajut si cu instalarea ;-).

 

Am funcția mode insa e ĂŽnainte de luna 9 2002 oare merge?

Salut. Daca vrei putem incerca....

Link to comment
Share on other sites

Nu e neaparat ca daca ai in spate mufa pt AUX sa si mearga cablul. Depinde de ce varianta de SW (software) are playerul.

De exemplu, toate navigatiile mici au acea mufa, dar nu merge cablul AUX pe nici una.

Ca sa mearga, trebuie sa fie cd player sau cass cu buton MODE si sa fie fabricat din luna 09/2002 in sus, inclusiv.

Salut. Tin sa contrazic pe toata lumea...intradevar cass sau cd playerul trebuie sa aiba buton mode, dar eu am avut cd player pe masina si era din 2000 si a mers...deci nu cred ca este o regula cu data fabricatiei. Toata stima.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Salut. Abia astazi am revenit in tara. Ce head unit ai pe masina? Stima.

 

Salut. Abia astazi am revenit in tara. Ce head unit ai pe masina? Stima.

Salut , am un e60 din 2004 , vreau sa iau cablu d la tine, ma poti ajuta si cu montatul? sunt din bucuresti ! Noroc !

Link to comment
Share on other sites

salut

 

crezi ca ar exista vreo varianta de adaptare si pentru usb reader ?

 

eu am un e 46 cu navigatie mare color an 2002, si am si butonul de MODE.

 

M-ar avantaja si usb si aux in ... astept raspunsul tau. multumesc

 

 

Ps: in portbagaj am magazie de cd-uri audio, nu mp3 ...

Link to comment
Share on other sites

Mersi de raspuns , am Navigation Business cel normal nu cel mare de 16:9 , sau cu dvd .

Salutare. Mom. nu mai am mufe adaptoare pt. Headuniturile cu navi, deci nu mai am cum sa fac cabluri. Se pot lega firele direct pe instalatie dar nu ma bag sa fac dezizolari si altele de genu.....poti apela eventual la Trask, am vazut ca el are...sau cel putin avea. Iti pot da cablul si cu montajul te descurci. Stima.

 

salut

 

crezi ca ar exista vreo varianta de adaptare si pentru usb reader ?

 

eu am un e 46 cu navigatie mare color an 2002, si am si butonul de MODE.

 

M-ar avantaja si usb si aux in ... astept raspunsul tau. multumesc

 

 

Ps: in portbagaj am magazie de cd-uri audio, nu mp3 ...

Salut. Pt. Usb nu cred ca exista....sau mai bine zis nu stiu eu sa existe. Iar pt. Aux. Nu mai am mufe adaptoare pt. Navi, doar cablu simplu....poti apela si la Trask, poate te ajuta el. Toata stima.

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Mom. nu mai am mufe adaptoare pt. Headuniturile cu navi, deci nu mai am cum sa fac cabluri. Se pot lega firele direct pe instalatie dar nu ma bag sa fac dezizolari si altele de genu.....poti apela eventual la Trask, am vazut ca el are...sau cel putin avea. Iti pot da cablul si cu montajul te descurci. Stima.

 

 

Salut. Pt. Usb nu cred ca exista....sau mai bine zis nu stiu eu sa existe. Iar pt. Aux. Nu mai am mufe adaptoare pt. Navi, doar cablu simplu....poti apela si la Trask, poate te ajuta el. Toata stima.

 

 

Multumesc frumos.

Numai bine

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.