Jump to content

Vand bmw e30 2.5 24v Warning! no newbs!


Bgy666

Recommended Posts

Ia sa ii dam ma astuia o dedicatie, de la pamfleti. A descoperit el gaura la gogoasa si noi nu stiam.

 

Ca bine zici. E clar ca Mircea Finutz asta pana si laba o face dur si barbateste cum numai altadata adevaratii barbati stiau s-o faca. Si evident ca-si spune Finutz ca sa dezorienteze babele.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sfat prietenesc: inchide anuntul si pune-o pe forumul dedicat tuningului. Aici sunt extrem de multi comunisti terminati, frustrati si penibili.

 

On: nici eu nu as da o masina usoara si puternica unui shoarece de biblioteca care a condus cel mult un E46 diesel si toata viata lui e in respectul acumulat pe un forum si in fata unui calculator, ca in reat e 0 barat, chiar daca acel soarece se simte jignit din aceasta cauza, dar riscul sa faca masina pachet si el sa fie dat jos cu spaclul dupa stalp este foarte mare si poate unii nu vor sa aiba toti ratatii pe constiinta. Aici dau dreptate vanzatorului.

 

Singura faza aiurea care o pot reprosa este cea cu pozele.

 

 

zici tu ca cei care avem E46 diesel suntem shoareci de biblioteca?...deci aviz tuturor : asta e o masina pentru pasionati si adevarati piloti care au condus cel putin M/// nu pentru shoareci de bilioteca cu E46 diesel

afirmatile tale spun multe despre modul tau de gandire....no comment :goodjob:

si apropo de la E46 in sus respectiv E90 diesel aia cum se numesc? :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Of, am dat un minus din greseala pe motiv de lipsa cofeina :(

 

BGY spune ce-i cu internele si cu grupu ala.

 

Finutzu e clar un om inteligent, capabil sa verifice km unei masini cand o cumpara, de unde deduc ca el si numai el i-a dat inapoi :sorcerer:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sfat prietenesc: inchide anuntul si pune-o pe forumul dedicat tuningului. Aici sunt extrem de multi comunisti terminati, frustrati si penibili.

 

On: nici eu nu as da o masina usoara si puternica unui shoarece de biblioteca care a condus cel mult un E46 diesel si toata viata lui e in respectul acumulat pe un forum si in fata unui calculator, ca in reat e 0 barat, chiar daca acel soarece se simte jignit din aceasta cauza, dar riscul sa faca masina pachet si el sa fie dat jos cu spaclul dupa stalp este foarte mare si poate unii nu vor sa aiba toti ratatii pe constiinta. Aici dau dreptate vanzatorului.

 

Singura faza aiurea care o pot reprosa este cea cu pozele.

Asta ori are un umor fin, ori a fugit de la nebuni.

Link to comment
Share on other sites

bai, deci daca nu pui o poza in urmatoarele 10 minute, iti promit o penetratie prin foratie cu tub PVC de 30, de-ti fac curu' eurotunel.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sfat prietenesc: inchide anuntul si pune-o pe forumul dedicat tuningului. Aici sunt extrem de multi comunisti terminati, frustrati si penibili.

 

On: nici eu nu as da o masina usoara si puternica unui shoarece de biblioteca care a condus cel mult un E46 diesel si toata viata lui e in respectul acumulat pe un forum si in fata unui calculator, ca in reat e 0 barat, chiar daca acel soarece se simte jignit din aceasta cauza, dar riscul sa faca masina pachet si el sa fie dat jos cu spaclul dupa stalp este foarte mare si poate unii nu vor sa aiba toti ratatii pe constiinta. Aici dau dreptate vanzatorului.

 

Singura faza aiurea care o pot reprosa este cea cu pozele.

 

tu esti ala care vindea un 316d cu 88.000 km care defapt avea peste 200k? :rolleyes:

 

in legatura cu bgy nici nu cred ca are rost. omu cred ca incearca sa se scoata din c***t, acum vinde o masina pregatita pentru 500cp+. dar vai. ce are domne facut la ea de e asa nervoasa de o poti conduce doar tu care vorba aia ai avut si 535 (caroserie) cu motor 20 :(

 

daca scoate flacari cum zici o iau eo...

 

stai la rand ;) miros o licitatie.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.