Jump to content

Vand bmw e30 2.5 24v Warning! no newbs!


Bgy666

Recommended Posts

An 1986 Martie.

Itp:2015.

Asigurare expirata.

Pe ROMANIA.

Gri Metalizat.

Masina a fost sablata! NU are rugina.

Grup sudat.

Aripi evazate.

Kit M.

Volan M.

Stopuri Full Black.

Motorul este 2.5 24v interne schimbate, pregatita pentru un turbo care o va duce in 500+cai.

Electroventilator.

Toba full inox pe direct ( rateuri=flacari)

Cutie in 4 trepte.

Trapa manuala.

Caseta directie scurta.

Capota Modificata.

 

Nu ofer test drive decat cu mine la volan.

Cine o cumpara merge pe riscul si experienta lui.

Nu voi pune poze.

Masina se poate vedea in Bucuresti.

Tel:0762 013 739

Pret:1800e Negociabil.

  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

Pai hai sa facem asa, sa zicem ca sunt interesat de masina, nu vrei sa dai poze...ok inteleg. Atunci hai la Suceava si daca imi place ti-o cumpar daca nu pleci inapoi acasa cu ea. De ce sa fac eu 600 de km pentru un anunt fara poze, vina tu cu masina aici.

Si ce e cu prostia aia cu test drive doar cu tine la volan? Ce esti un Sumacher si nu stim noi? Nu toti fac burnout sau drifturi sa testeze masina, da-te cu lumea.

Edited by Cosm1n
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

eo e mai nub asa pe forum ... da cred ca flacau vinde avion .... "grup sudat", " aripi evazate", " Motorul este 2.5 24v interne schimbate, pregatita pentru un turbo care o va duce in 500+cai", " Toba full inox pe direct ( rateuri=flacari)" deci clar avion cu reactie ... plus ca " Trapa manuala" pt evacuare rapida :) si "Capota Modificata" pt frecare mai usoara si zbor lin ...

Bafta la vanzare domnu` meu ! :)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma rog, sa zicem ca a avut si omu' o zi proasta dar eu am cateva intrebari (de fapt am mai multe, dar ma rezum strict la doua):

 

 

Ai ceva din care sa reiasa clar ca internele alea au fost schimbate? Si mai precis care interne au fost schimbate? Ca daca vorbim doar de niste pistoane acolo deja nu prea e mare tam-tam.

 

Grup sudat cum? Carcasa de caroserie sau sudat incat sa fie LSD wannabe? In caz ca e varianta a doua, masina e practic inutilizabila in conditii normale. Poti sa mergi cu ea dar nu daca iti pasa de siguranta ta. Nici macar nu poti sa iei o curba la 90 de grade intr-o intersectie fara sa-i scartaie rotile.

Edited by ifx
Link to comment
Share on other sites

masina asta este exclusiv pentru pasionati si de aceea cred ca nu se poate vedea in poze ci doar live.....si probabil trebuie si programare

doar cei pasionati o pot TESTA pe experienta lor profesionista de soferi BMW

Edited by motorsport
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.