Jump to content

Vand cablu AUX BMW E46


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Am cumparat de la Catalin un cablu AUX pentru BMW E46 coupe, fabricatie 2004.

Sunt foarte multumit de servire. Cablul este lucrat cu grija, profesional as putea spune.

Catalin e super OK, m-a ajutat cu informatii si sfaturi.

Recomand.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Salut trask. Vreau si eu un cablu simplu pentru business cd. Unitate din 2004 mai . Sau daca ai dat drumul la cele cu bluetooth merge si ala. 0767059165. Da-mi un telefon cand poti. Stima

 

Trimis de pe al meu GT-I9300 folosind Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@circiusorin - Am rezolvat.

@AdiOrte - Am vorbit la telefon.

 

Pentru cei care asteapta kitul AUX bluetooth revin cu un update. Solutia de alimentare la care m-am gandit initial trebuie imbunatatita. Am dat comanda de piese insa mai dureaza. Nu pot sa mai estimez o data exacta insa sper sa rezolv cat de curand si acest ultim aspect. Imi cer scuze pe aceasta celor care asteptau kitul, insa ,promit sa ma revansez.

 

In continuare raman disponibile cablurile AUX cu iesire jack (tata sau mama) 3.5mm stereo

 

E39 - Business CD si navigatie 16:9 productie minim 09/2002

E46 - Business CD si navigatie 16:9 productie minim 09/2002

E53 - Business CD si navigatie 16:9 productie minim 10/2002

E60/E61 - toata gama de unitati

E63/E64 - toata gama de unitati

E83/E85 - toata gama de unitati

 

Catalin - 0721925442

Link to comment
Share on other sites

@Catalin - Exact ce trebuia! ;)

@Adi.M - Ai PM!

 

Cabluri AUX disponibile si pentru cei cu unitati mai vechi (chiar si radiocasetofoane) dar care au magazie de CD-uri functionale.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE! :)

 

KIT AUX BLUETOOTH! Atentie! Acest kit permite ascultarea de muzica, la cea mai buna calitate, atat prin conexiunea bluetooth a telefonului dar si prin legatura clasica jack 3.5mm stereo. Se poate monta pe toate unitatile BMW compatibile AUX regasite in lista de mai jos. Pretul pentru acest kit este 135RON la care se adauga in functie de situatie, codarea, montajul, cablul de legatura sau transportul.

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/844/ddm2.jpg

 

 

________________________________________________________________________

Cablurie AUX clasice compatibile cu unitatile:

BMW E39/E46/E53 - Business CD si navigatie 16:9 BM54 productie minim 09/2002 (10/2002 pentru E53)

E60/E61/E63/E64 - toata gama de unitati

E83/E85/E86 - toata gama de unitati

Pentru orice model de cablu, pretul unic este 40RON la care se adauga in functie de situatie, codarea, montajul, cablul de legatura sau transportul.

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/834/vxeda.jpg

 

 

________________________________________________________________________

Nou! Pentru posesorii de unitati mai vechi, incompatibile AUX, dar care au magazie de CD-uri functionala am un cablu testat, perfect functional. Pretul pentru acest tip de cablu este 60RON la care, daca este cazul, se adauga montajul sau transportul.

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/841/fxkd4.jpg

 

 

 

 

CONTACT: CATALIN

Telefon - 0721925442, disponibil si pe Whatsapp, Viber

E-mail - catalinz14@yahoo.com

 

Livrarea in Bucuresti zona Victoriei, Dr Taberei, Plaza, Afi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.