Jump to content

Vand cablu AUX BMW E46


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

NOUTATI!

 

Activarea/codarea functiei AUX pentru E60, indiferent de HU este disponibila pentru cei din Bucuresti, Ploiesti si imprejurimi - 30RON

Activarea/codarea functiei MP3 pentru E60 pentru unitatile care suporta acest lucru. Disponibilitate in Bucuresi, Ploiesti si imprejurimi - 20RON

 

Lucrez la un proiect si anume, integrarea unui receptor Bluetooth pe cablurile AUX. Calitatea sunetului ramane neschimbata

Mommentan am un singur cablu (cel de pe masina perosnala)dar, daca ar fi persoane interesate de asa ceva vor deveni disponibile cat de curand. In principiu sistemul va functiona pe toata gama de unitati care suporta functia AUX.

 

Astept impresii. Video mai jos!

 

http://www.youtube.com/watch?v=OL0mT-gWDWc&feature=youtu.be

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

NOUTATI!

 

Activarea/codarea functiei AUX pentru E60, indiferent de HU este disponibila pentru cei din Bucuresti, Ploiesti si imprejurimi - 30RON

Activarea/codarea functiei MP3 pentru E60 pentru unitatile care suporta acest lucru. Disponibilitate in Bucuresi, Ploiesti si imprejurimi - 20RON

 

Lucrez la un proiect si anume, integrarea unui receptor Bluetooth pe cablurile AUX. Calitatea sunetului ramane neschimbata

Mommentan am un singur cablu (cel de pe masina perosnala)dar, daca ar fi persoane interesate de asa ceva vor deveni disponibile cat de curand. In principiu sistemul va functiona pe toata gama de unitati care suporta functia AUX.

 

Astept impresii. Video mai jos!

 

http://www.youtube.c...eature=youtu.be

Felicitari.

 

 

 

Eu vreau unul cand va fi disponibil.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

NOUTATI!

 

Activarea/codarea functiei AUX pentru E60, indiferent de HU este disponibila pentru cei din Bucuresti, Ploiesti si imprejurimi - 30RON

Activarea/codarea functiei MP3 pentru E60 pentru unitatile care suporta acest lucru. Disponibilitate in Bucuresi, Ploiesti si imprejurimi - 20RON

 

Lucrez la un proiect si anume, integrarea unui receptor Bluetooth pe cablurile AUX. Calitatea sunetului ramane neschimbata

Mommentan am un singur cablu (cel de pe masina perosnala)dar, daca ar fi persoane interesate de asa ceva vor deveni disponibile cat de curand. In principiu sistemul va functiona pe toata gama de unitati care suporta functia AUX.

 

Astept impresii. Video mai jos!

 

http://www.youtube.com/watch?v=OL0mT-gWDWc&feature=youtu.be

 

si eu as vrea unul astept pm

Edited by ionica77
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
salut. am E46 2004 si are player cu caseta (business), buton mode si magazie cd in portbagaj (totul din fabrica) .. merge sa folosesc cablu aux sau butonul aux e inutil pt ca trebuie sa am cd player ? Nu vreau sa scot magazia in cazul in care merge pus aux pe firul respectiv (am mai citit pe undeva pe un forum aceasta modalitate, cred ca la cele nfl). astept raspuns. ms
Link to comment
Share on other sites

salut. Aux merge doar pe Business CD fabricatie minim 09/2002. In cazul tau fie iei o interfata (~250RON) fie schimbi unitea cu una mai noua si folosesti cablul AUX.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tu ai citit mai sus? din ce an este unitatea ?

Da,am citit,dar deasemenea am citit si niste post-uri in care anumiti useri cu unitati mai vechi,cum e si a mea, au intrebat si au primt raspuns-ul pe PM.Altii tot cu cass-uri mai vechi de 2002 au fost intrebati daca au magazie si au primit raspuns-ul tot pe pm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.