Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

6% spre Pitesti? La intoarcere ar trebui sa ia mai putin.

Este sub 6% ! Eram pe intoarcere catre Bucuresti ! E greu sa scoti mai putin,cei de la BMW,dau 5,5% exterior si in teste merg fara clima,etc...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cu dieselul meu n-am scos niciodata sub 6.5

Pai nu ai avut nervii tari !

 

Are defectul stricat al tau.

Exact cum spui....sau o fi motorul de vina ! :LMAO: Am mers ECOPro,sigur am mai salvat cateva balene ! :good:

Link to comment
Share on other sites

vazut ieri un bmw frumos pe la aviatorilor mergand incet si sigur ca un cadillac la aspiratie in spatele unui autobuz :)

 

chiar nu te dai la ea, toti tasneau ca disperatii

 

le: la inceput mi se parea cocotata, dar vazuta live e just right, sa nu te puna dracu sa mai modifici ceva la ea

Edited by hitman1234
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Multumesc Hitman1234,merg cu clima pe recirculare automata ! :LMAO: In oras de obicei merg incet,mereu apare cate o groapa la orizont ! Cat despre lasat....niciodata,este perfecta asa cum este !
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eheee ! Multumesc Edy,merg destul de mult prin oras dar si pe afara,azi am plecat mai tarziu de acasa :smile:

 

LE - Acum am vazut ca ai scris ora 15.00,atunci ma intorceam,ca am plecat pe la 11.00.....insa acum sunt inca la birou :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Normal ca e frumoasa ,doar e noua :p

Noua ca noua,dar cu vremea asta am luat-o razna : am spalat-o sambata dimineata,am plecat din Bucuresti pana la bunici,a inceput ploaia a facut-o praf,duminica m-am intors,era plina de gaze,muste si alti fluturi de pe drum,am spalat-o iar sa fie frumoasa,ieri a plouat iar 5 minute,destul cat sa evidentieze praful de pe ea,azi am repetat procedura,vad ca nu a plouat inca si nici sanse parca nu sunt,deci ma simt fericit ca am o masina frumoasa si noua,cum spune Krebs :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.