Jump to content

F30 328i xDrive


FRE

Recommended Posts

dupa cum se poate observa, esti filat :shifty:

Nu sunt inca multe F30-uri,de asta ma identifica baietii,cu toate ca am tot vazut prin oras,este adevarat fara pachet M ! Ma mai bucur si eu cateva luni,apoi se umple,cu toate ca a aparut de peste 1 an si nu sunt chiar asa multe,sau poate ca nu le vad eu.Adevarul este ca pretul este destul de mare,sincer vorbind,daca vrei unul mai dotat ajungi la pret de F10,dar acum depinde ce iti doresti,eu consider ca mi se potriveste mai bine asta !

Link to comment
Share on other sites

Azi am descoperit la un magazin BIO,o bautura interesanta,atat ca gust cat si ca denumire ( imi aduce aminte de E36 ) :LMAO:

Nu m-am putut abtine sa nu impartasesc cu voi macar o poza.....

Link to comment
Share on other sites

Barbatilor in general le place "bautura" aia :rolleyes:

Aha ! A fost buna,mult mai buna decat inaripatul ala rosu!

 

Am cumparat denumirea,nici nu m-a interesat continutul,insa,surpinzator este foarte bun !

Link to comment
Share on other sites

Cine spune ca in Romania nu se fac kilometrii ? Fara sa imi dau seama am ajuns la o cifra frumoasa,bine ca am fost pe faza sa imortalizez momentul.Ca idee am cam terminat cu drumurile prin tara,deci nu sa o mai contorizez intr-un timp asa scurt atat de multi kilometrii :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Pff,deja 11k? Nu credeam ca ai sarit de 10k asa repede. Eu fac intr-un an naibii 15k, nu in 2,3 luni :) Bine,probabil si din cauza ca am 2 masini si cand una cand alta la drum, adica e cu randul cum s-ar zice ;)

Apropo, consumul instant(analogic) nu mai apare in bord? Vad ca e altceva acolo jos in dreapta unde ar fi trebuit sa fie gradatiile alea. Ai incercat si meniul OBD ascuns? Poti sa intri in el? Nici in BC nu apare consumul instant? Ca mediu oricum e.

Edited by Andrei_VUV
Link to comment
Share on other sites

Pff,deja 11k? Nu credeam ca ai sarit de 10k asa repede. Eu fac intr-un an naibii 15k, nu in 2,3 luni :) Bine,probabil si din cauza ca am 2 masini si cand una cand alta la drum, adica e cu randul cum s-ar zice ;)

Apropo, consumul instant(analogic) nu mai apare in bord? Vad ca e altceva acolo jos in dreapta unde ar fi trebuit sa fie gradatiile alea. Ai incercat si meniul OBD ascuns? Poti sa intri in el? Nici in BC nu apare consumul instant? Ca mediu oricum e.

Pai in modul EcoPro asa apare,avand optiune bord extins,cand este pe Confort,Sport apare ca si unul analogic,numai ca este digital.In BC apare consumul instant in locul celui cu albastru care evidentiaza km castigati practic mergand in modul EcoPro.

 

Am tot facut naveta la Brasov saptamanal,se fac kilometrii fara sa simti.

Edited by FRE
Link to comment
Share on other sites

Cine spune ca in Romania nu se fac kilometrii ? Fara sa imi dau seama am ajuns la o cifra frumoasa,bine ca am fost pe faza sa imortalizez momentul.Ca idee am cam terminat cu drumurile prin tara,deci nu sa o mai contorizez intr-un timp asa scurt atat de multi kilometrii :rolleyes:

 

Esti mai degraba exceptia de la regula.. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca sunt exceptie,sunt doar un tip care foloseste masina zilnic si chiar cand nu ies din Bucuresti,merg destul de mult.....e bine ca am unde merge si multumesc lui Dumnezeu,merg cu folos. :thumbsup:
Link to comment
Share on other sites

era o statitisca facuta la nivel european, cu nr de masini/mia de locuitori, nr de km mediu anual, etc etc... Romania ca de obicei pe ultimele locuri..

de asta zic...

Oricum foarte bine ca faci multi km, sa te bucuri de ea...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.