Jump to content

Vreau e92....


Vrabiuta

Recommended Posts

pai daca mergem pe logica ta nici noul coupe nu merita cumparat, ca va veni un alt coupe dupa el si ii va scadea pretul

 

vrabiuta iti recomand un ferrari dino, la ala ii creste pretul in timp :D

NU e chiar asa f32 va tine inca 7 ani, e92 iese anu asta din productie.

Link to comment
Share on other sites

Ti-am inteles ideea. Eu am selectat minim 2010 ca an.

Decat M3 din 2008 aleg 335 ul din 2010, modelul fiind lansat acum 7 ani faceliftul conteaza mult.

Ca sa astept cativa ani sa ajunga f32ul la 30k pe uruma zic tot asa ca nu merita ca o sa apara faceliftul si tot asa. :laugh: Si pana atunci cu ce merg?

Cu revanzarea probabil ca ai dreptate va fi mai greu.

 

 

 

preturile de baza nu par atat de exagerate. Acum depinde si cum il configurezi. parca prefer o masina noua in garantie mai putin dotata decat un full sh.

Daca il intreb pe tata tot masina noua sa miroasa a plastic ar prefera, eventual logan. :rolleyes:

E chestie de preferinte acum ne contrazicem degeaba. Eu nu as da un sh full pt una noua cheala si cu motor mai mic, pt mine optiunile fac masina nu doar modelul.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ti-am inteles ideea. Eu am selectat minim 2010 ca an.

Decat M3 din 2008 aleg 335 ul din 2010, modelul fiind lansat acum 7 ani faceliftul conteaza mult.

Ca sa astept cativa ani sa ajunga f32ul la 30k pe uruma zic tot asa ca nu merita ca o sa apara faceliftul si tot asa. :laugh: Si pana atunci cu ce merg?

Cu revanzarea probabil ca ai dreptate va fi mai greu.

 

Pai eu nu ziceam sa astepti sa se faca F32 30k. Eu spuneam sa mai astepti un an mai strangi un ban si daca ai si posibilitate sa nu dai tva iti iei un f32 in garantie.

 

Si avand in vedere benzina proasta si drumurile din Ro garantia cred ca te scuteste de mult stres la o masina asa scumpa.

Link to comment
Share on other sites

Mie imi plac, mai sunt cateva exemple dar stricam topicul omului

 

http://suchen.mobile...ories=EstateCar

 

Eu tot nu sunt lamurit cu steptronicul la aia albastra.

 

Vrabiuta s-o stapanesti cu placere si sa te bucuri de ea.

 

Toate ca toate, dar am vazut un volan ciudat si destul de rar (cred eu) la masina din link-ul postat de Cosm1n. Volan cu display pe elwacko.gif si cu "fantele" alea intr-o parte si-n alata ale display-ului... totusi nu inteleg ce informatii afisaza sau ce rol are, stie cineva?

Link to comment
Share on other sites

Vrabiuta s-o stapanesti cu placere si sa te bucuri de ea.

 

Toate ca toate, dar am vazut un volan ciudat si destul de rar (cred eu) la masina din link-ul postat de Cosm1n. Volan cu display pe elwacko.gif si cu "fantele" alea intr-o parte si-n alata ale display-ului... totusi nu inteleg ce informatii afisaza sau ce rol are, stie cineva?

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=UFLvCsHBjBI

Link to comment
Share on other sites

Vrabiuta s-o stapanesti cu placere si sa te bucuri de ea.

 

Toate ca toate, dar am vazut un volan ciudat si destul de rar (cred eu) la masina din link-ul postat de Cosm1n. Volan cu display pe elwacko.gif si cu "fantele" alea intr-o parte si-n alata ale display-ului... totusi nu inteleg ce informatii afisaza sau ce rol are, stie cineva?

 

E volan performance.

https://www.google.com/search?q=bmw+performance+steering+wheel&hl=en&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=LPNyUYzWEMfEsgasv4HwBA&sqi=2&ved=0CDgQsAQ&biw=1440&bih=786

 

 

Si unu "viral" cu E92 din seria "sa ne radem". http://www.sport.ro/virale/senzational-asta-e-viralul-anului-nu-ai-voie-sa-ii-ratezi-povestea-de-viata-si-tatuajul-cu-ilie-dumitrescu.html

Edited by ktod_16
Link to comment
Share on other sites

Tine-te bine ....... toti ca el au bemveu.

 

Plm, si ne mai intrebam de ce marca asta e considerata marca de cocalari... in fine, poluam inutil topicul omului si nu are rost sa-l stricam.

 

Frumos volanul ala, arata intr-un mare fel; numai pe bmw se gaseste un astfel de volan, sau mai au si alte marci?

Link to comment
Share on other sites

Plm, si ne mai intrebam de ce marca asta e considerata marca de cocalari... in fine, poluam inutil topicul omului si nu are rost sa-l stricam.

 

Frumos volanul ala, arata intr-un mare fel; numai pe bmw se gaseste un astfel de volan, sau mai au si alte marci?

Mik15 parca are asa ceva pe masina, si e o caruta de bani volanul ala.

 

Vrabiuta frumos coupeul, sa te poarte multi km.

Edited by Cosm1n
Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti mai bine cand intoarce camera/tel spre spatele masinii se vede manerul de la usa din spate :)

 

Mai sincer, eu nu am vazut vreun maner si in + daca te uiti la stalpul din mijloc vei observa ca este acoperit doar de geam fara a mai exista marginea aceea asa cum este la cele in 4 usi, deci eu cre d ca e un e92. Iar cand a intors ala camera sa-l filmeze pe cel din spate, lampa stop pare mai degraba de e92 decat de e90 pt ca se vede ca este rotunjita si nu colturoasa asa cum e la e90.

In fine, nu asta-i important, eu stau si ma tot gandesc, daca aia e masina lu talibanu' ala si daca chiar el o conduce...de unde plm are permis fratilor, cine i l-a dat, pt ca fac pariu ca nici macar nu stie sa se semneze... sau poate sunt eu naiv si e doar o facatura, poate balaurul a fost filmat sa faca bascalie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.