Jump to content

BMW e60 - Jante pe 16'' cu anvelope de iarna


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

esti nebun :o mai scade pretul uite aici pretul corect

700ron nu 400euro :o

http://forum.compute...de-germany.html

 

 

 

Nebun esti tu ca te bagi in seama neintrebat ! Cumpara nebunule de acolo, si trimite si banii inainte ca sa fii sigur :) !!! Am postat aici pentru cine vrea sa cumpere nu ca sa-mi sugerezi tu preturi, deci anuntul nu e pentru tine ! Asa pentru cultura ta, doar cauciucurile au costat 2000 ron si au fost folosite o iarna , mai pune si jantele si vezi la cat ajungi !

 

P.S. - Stai linistit ca sunt vandute de multa vreme, da nu o sa-ti vina sa crezi, pe 400 de euroi :) !!!!!!!!!!!

 

Rog un moderator sa inchida acest topic !

 

Rotile sunt vandute !

 

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Nebun esti tu ca te bagi in seama neintrebat ! Cumpara nebunule de acolo, si trimite si banii inainte ca sa fii sigur :) !!! Am postat aici pentru cine vrea sa cumpere nu ca sa-mi sugerezi tu preturi, deci anuntul nu e pentru tine ! Asa pentru cultura ta, doar cauciucurile au costat 2000 ron si au fost folosite o iarna , mai pune si jantele si vezi la cat ajungi !

 

P.S. - Stai linistit ca sunt vandute de multa vreme, da nu o sa-ti vina sa crezi, pe 400 de euroi :) !!!!!!!!!!!

 

Rog un moderator sa inchida acest topic !

 

Rotile sunt vandute !

 

Multumesc !

 

Nankang SV-2 ... 388 lei bucata noi .....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nankang SV-2 ... 388 lei bucata noi .....:rolleyes:

 

 

Asta asa ca o paranteza, discutam fara niciun rost, pt. ca deja sunt vandute ......... Nankang SV-1 ... 480 bucata...

 

Intre SV-2 si SV-1, e o mare diferenta ! SV-2 nu au protectie la janta, si nu sunt ranforsate ! Mai intereseaza-te de preturi si modele de anvelope !

 

Rog un moderator daca se poate sa inchida acest topic ! Nu mai este de actualitate si m-am saturat de replici si discutii interminabile !

 

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.