Jump to content

Serie motor


Cristi SM

Recommended Posts

Tu nu vezi ca nu stim nici cum e pan la urma cu inmatricularea si cu actele astea...si tu mai vrei detalii de motor...daca e piesa de schimb...La noi in Ro mai dureaza cativa ani sa ne dumerim defapt ce se intampla si care sunt legile. Nici Baselu nu le cunoaste...dapoi noi :blink:
Link to comment
Share on other sites

Tu nu vezi ca nu stim nici cum e pan la urma cu inmatricularea si cu actele astea...si tu mai vrei detalii de motor...daca e piesa de schimb...

189267[/snapback]

Nu inteleg ce treaba ai tu cu detaliile mele. Am intrebat daca mai trebuie trecut in carte pt ca ma intereseaza. Poate stie cineva sau a facut transplant in 2007.

P.S. Nu vad legatura dintre taxa de prima inmatriculare si transplantul unui motor.

Link to comment
Share on other sites

Tu ai sarit in aer dar deageaba.

Eu ma refeream ca nu se stie nici in momentul de fata cum e din 2007 cu chestiile astea dapoi detalii mai mici, gen cum ai cerut tu.

 

Eu cred ca daca faci o treaba nu patesti nimic. Pun la pariu ca politia e la furat cu informatiile astea.

 

Incearca sa intrebi la RAR poate gasesti informatii la ei...dar nu cred ca stiu nici ei :blink:)

Link to comment
Share on other sites

Nu stie nimeni nimic in tara asta

Asta-i tara lui papura voda si cum bate iepuroiul buzunaru poilticienilor asa va merge si legea :blink:

189324[/snapback]

 

am fost eu la RAR zilele trecute si mi-am trecut motorul in carte, am avut factura la el da nu era nevoie , trebuia o declaratie pe propria raspunere ca nu e furat, toata treba m-a costat 300.000lei din care 220.000 verificat noxe si 80.000lei trecutul in carte , am ramas uimit si eu. iedeia e ca eu am pus totacelas tip de motor pe care l-am avut., daca schimti tipul sau CC e alta treba costa cam 7.000.000 lei. :) :)

Link to comment
Share on other sites

am fost eu la RAR zilele trecute si mi-am trecut motorul in carte, am avut factura la el da nu era nevoie , trebuia o declaratie pe propria raspunere ca nu e furat, toata treba m-a costat 300.000lei din care 220.000 verificat noxe si 80.000lei trecutul in carte , am ramas uimit si eu. iedeia e ca eu am pus totacelas tip de motor pe care l-am avut., daca schimti tipul sau CC e alta treba costa cam 7.000.000 lei. :)  :blink:

189935[/snapback]

E super tare treaba. Merci tare mult de informatie. Deci nu mai ai nevoie de nici o factura :) beton.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.