Jump to content

Vand BMW 330XD - 2006


WiNd17

Recommended Posts

mai wind nu cred ca o sa vinzi masina asta pe forum. da-i km inainte, fa-ti alt user, baga un photoshop una alta si incearca sa ne prostesti intr-o alta ordine de idei.

da-i la 130.000 ca asa se da in targ.

Link to comment
Share on other sites

Dupa ce ca esti marlan, mai esti si analfabet ! Sau invers !

 

Si pe deasupra, maxim de tantalau. Cum esti tu primul proprietar daca a fost inmatriculata prima data in tara in 2008 ? Nici nu mai stii ce sa minti !

Esti total pe langa omule, masina a fost luata din germania in 2008 in august, si atunci sa inmatriculat, ce e asa greu ?

Vam zis eu ca nu ganditi deloc, si dupa cum vad eu sunt un om corect, nu ca voi samsari care ia masina cu 10.000 si o vinde cu 20.000

 

O echipa de maimute incearca sa ma santajeze frumos, credeti ca ma veti face sa-mi schimb opinia ?

Pot sa am si 12 ani care e treaba voastra? Am scris acolo varsta la nimereala. Vand ce vreau, cand vreau si cum vreau.

Hai frate ma lasi, toata lumea stie cati kilometri are masina mea si in ce stare e din 3-4 poze care le-am facut eu la masina. Toata lumea stie cati km are numai eu nu stiu :(

 

Vlad.Maur: vorbesti ca sa te bagi in seama sau ce ? Cauti anturaj cu mine ? Veziti de oala ta acolo ca nu te-a deranjat nimeni.

 

Sa-mi zica si mie Dooh cati kilometri a avut masina in 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013 sa vedem cat de mult stie el sa infloreasca cifrele.

Edited by WiNd17
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Omul e pe medicamente, auzi la el, santaj. Adica noi aici negociem cumva, pula mea, vrem sa-i cumparam masina. Nu prea te ajuta nuca aia de creier, probabil ai magnet de flegme in ceafa.

Analfabetii astia sunt de o obraznicie patentata tot de toleranta noastra.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

verssatu: degeaba ai mii de posturi daca esti 0 barat, m-am referit la faza in care mi-ai zis tu mie ca daca nu respect regulile ma dai afara.

virgilaurelian: eu cred ca esti cam dobi..

 

KIP: asa sunt toti astia din C O M I T E T? Ratati ca tine? Sau tu faci exceptie de la regula ?

Edited by WiNd17
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Prietene intr o alta tara ceea ce faci tu se numeste tentativa de inselaciune si se pedepseste cu privare de libertate. Cu aceasta ocazie masina va mai sta in garaj si va mai intineri :sorcerer: .

Domnule samsar (sau samsar in devenire) de fiecare data cand masina intra intr o reprezentanta bmw se pastreaza in baza de date centrala data, ora, km masini si operatiunea efectuata. Masinutza de hala avea multi km in 2007 si cum halele nu intineresc masinile acum are cel putin 100000. Ca tu esti nesimtit si o tii pe a ta e alta treaba.

Edited by malasorte
Link to comment
Share on other sites

Prietene intr o alta tara ceea ce faci tu se numeste tentativa de inselaciune si se pedepseste cu privare de libertate. Cu aceasta ocazie masina va mai sta in garaj si va mai intineri :sorcerer: .

Domnule samsar (sau samsar in devenire) de fiecare data cand masina intra intr o reprezentanta bmw se pastreaza in baza de date centrala data, ora, km masini si operatiunea efectuata. Masinutza de hala avea multi km in 2007 si cum halele nu intineresc masinile acum are cel putin 100000. Ca tu esti nesimtit si o tii pe a ta e alta treaba.

 

Tentativa de inselaciune ca incerc sa vand masina perfect legal? Hahaha, samsar cica, de unde si pana unde ai tras tu concluzia asta? Nu este nevoie sa-mi explici, vad ca pe baza unui raspuns al unui utilizator ati inceput toti sa comentati cum ca masina are kilometri in plus fata de cat e actual.

Daca tot vorbim in vant, de acum incolo sper sa se aduca si dovezi care sa ateste ca kilometrii sunt dati inapoi.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce tare e asta, a scris varsta la nimereala, anul de fabricatie la nimereala, km la nimereala... :frantics:

 

Mai bine bucura-te ca ai aflat km reali ai masinii cu aproximatie, si aia e. :thumbsup:

Edited by radduu
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

esti prost, ma prostule care esti

 

pe pagina trecuta ai scris ca masina a stat doar in garaj in 2007

 

de unde plm stii tu ma ca a stat in garaj cand in 2007 masina avea proprietar german?

 

Ps vrei sa spui ca nu esti nascut in 94? minti de rupi

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

radduu: tu crezi ca-mi pasa de un cont facut pe un amarat de forum ? Kilometri reali sunt in bord, alceva nam ce zice.. daca voi visati ca sunt kilometri dati inapoi asta e alceva.

Viper05: in 2007 proprietar german zici, pe asta de unde ai scoso ? Daca pe acte eu sunt singurul proprietar?

 

Da pot sa scriu ca sunt nascut in 1900, ai vreo treaba cu asta ? E treaba mea cati ani am, asemenea detalii nu se pun pe forumuri publice.

Edited by WiNd17
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

masina a fost luata din germania in 2008 in august, si atunci sa inmatriculat, ce e asa greu ?

 

 

in 2007 proprietar german zici, pe asta de unde ai scoso ? Daca pe acte eu sunt singurul proprietar?

 

 

 

daca masina a fost fabricata in 2005 si tu ai cumparat-o din 2008 din germania, e doar logic ca intre 2005 si 2008 a avut proprietar german, capisci?

 

normal ca varsta are o treaba cand tu sustii ca ai masina din 2008 deci de la 14 ani

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

Tentativa de inselaciune ca incerc sa vand masina perfect legal? Hahaha, samsar cica, de unde si pana unde ai tras tu concluzia asta? Nu este nevoie sa-mi explici, vad ca pe baza unui raspuns al unui utilizator ati inceput toti sa comentati cum ca masina are kilometri in plus fata de cat e actual.

Daca tot vorbim in vant, de acum incolo sper sa se aduca si dovezi care sa ateste ca kilometrii sunt dati inapoi.

art 215 cod penal

Înşelăciunea

 

Inducerea în eroare a unei persoane, prin prezentarea ca adevărată a unei fapte mincinoase sau ca mincinoasă a unei fapte adevărate, în scopul de a obţine pentru sine sau pentru altul un folos material injust şi dacă s-a pricinuit o pagubă, se pedepseşte cu închisoare de la 6 luni la 12 ani.

 

Ti se pare ca te incadrezi...

Edited by malasorte
Link to comment
Share on other sites

Liber la injuraturi, care are chef. Hai sa ne pisam in grup pe el, vad ca e foarte nesimtit cacat-cu-ochi asta.

 

Nam nimic cu tine dar cred ca esti limitat.

Edited by WiNd17
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

deci da, exista o explicatie: smekeras_2009@yahoo.com, asta e adresa prostului. Mars d-aici, nici nu-ti dau suspend ca sa ne mai batem putin pula de tine

 

5.14.171.167 asta e ip-ul

 

Nam nimic cu tine dar cred ca esti limitat.

Limitat? M-ai inteles gresit, crede-ma.

LOL

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

deci da, exista o explicatie: smekeras_2009@yahoo.com, asta e adresa prostului. Mars d-aici, nici nu-ti dau suspend ca sa ne mai batem putin pula de tine

 

5.14.171.167 asta e ip-ul

 

Vai coiosule, mi-ai gasit adresa IP si un email =)) Ma pis pe mine de ras, mai fraier ca tine nam vazut, sunt in lumea internetului de 10 ani si el imi zice mie de un IP si o adresa de mail.

Eu zic sa stai cuminte in banca ta daca nu vrei sa ai probleme grave cu mine. Nu cred ca ma cunosti, nu cred ca ai idee cat rau iti pot face.

Edited by WiNd17
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

wind ce ti-as macina oasele de te-as prinde..mars!

Acum sincer, asta e un forum de frustrati ?

 

Ce te bagi ma? Ce gară am eu cu tine ? Esti frustrat pe mine, ai probleme cu creierasul, ai dizabilitati psihice si fizice?

 

 

Viper05: nu mersi, nu sunt zoofil ca tine :) .In plus de asta ala e doar un nume virtual

Edited by WiNd17
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.