Jump to content

Pareri achizitionare BMW!


Pauletta

Recommended Posts

nu incap doua cadavre in porbagaj.Odata l-am indesat pe unu' ,dar la al doilea i-a iesit o mana afara si m-a turnat garda.29 de zile am stat pe arest :download: ...Pana la urma m-a scos Gheorghita Mateut de la bulau :sorcerer:

nu rekomand serie 3 !!

 

=))

omule, am ras cu lacrimi !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu incap doua cadavre in porbagaj.Odata l-am indesat pe unu' ,dar la al doilea i-a iesit o mana afara si m-a turnat garda.29 de zile am stat pe arest :download: ...Pana la urma m-a scos Gheorghita Mateut de la bulau :sorcerer:

nu rekomand serie 3 !!

 

 

:))DA se pare ca asta e o problema!

 

sa moara Cipilan daca am inteles ceva... :hyper:

 

Mai greseste omu!

Link to comment
Share on other sites

Terminati cu offtopic!!Am cautat si la noi in tara si in germania dar nu am gasit mare lucru...cel putin la fiecare ii lipsea cate ceva nu erau complete sa merite banii in opinia mea!E90 nu imi place ...e prea rotund...

Consumul il stiu in mare parte.Ma intereseaza ce probleme ati avut voi mai grave la 320d si 330d.

M-am mai uitat si dupa ALfa Romeo 159 2.4 JTD 204 cp an 2006-2008.

Mai bine recunoaste cinstit ca nu e in bugetul tau E90 si gata. Vrajeala asta ca nu imi place E90, e mai misto E46 a expirat demult.

Link to comment
Share on other sites

Daca nu imi place, ce sa zic ca e frumos????M6 nu e in bugetul meu dar tot imi place....

Iar se compara mere cu ananas!

Hai sa ne intelegem, cine vorbeste ca modelul trecut e mai bun si alte chestii...."vulpea si strugurii acrii"...rings a bell?

eu am avut e46, acum am e90 si cat de curand sper sa il schimb; E90 este clar peste e46; f30 este mult peste e90;

taicamiu...e60; a avut si e39; recunosc ca estetic partea din fata a lui e39 mie personal imi place mai mult, dar e60 este net superior fata de e60;

Mentionez ca motorizarile sunt identice(320d, respectiv 530d);

Cu alte cuvinte...."da-o in modestia mea"!!!!

Link to comment
Share on other sites

320D 2004 asta ma intereseaza.

al meu era din 2003; ca sa iti spun pe scurt: consum relativ mic(urban: 8,5-9,5, extraurban 6-6,5); am schimbat relativ repede(50000) bieletele antiruliu si bucsele pe fata;

mi s-au tot ars de 2 ori pozitiile pe dreapta spata;

In rest filtre, ulei si motorina, atat;

recunosc ca am vandut-o la 60000+ km;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.