Jump to content

Vand e46 320d


MihaiAlex

Recommended Posts

BMW e46 320d

 

- motor 1995 cmc / 150 cp / km ~200.000. / clima / geamuri electrice fata / inchidere centralizata / cd-player mp3 / xenon h7r (faza scurta)

- itp valabil / asigurare valabila

- defect: parbriz crapat

 

pret: 5700 euro discutabil

 

Mihai 0762.172.586 / 0722.475.269

post-28297-0-54922400-1369172196_thumb.jpg

post-28297-0-25393100-1369172197_thumb.jpg

post-28297-0-12956800-1369172198_thumb.jpg

post-28297-0-16142300-1369172199_thumb.jpg

post-28297-0-95969100-1369174255_thumb.jpg

Edited by MihaiAlex
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

ofer 4000 eur banii cash si actele pe loc... cu cat mai repede, cu atat mai bine...

 

Ce sti despre kilometrii?.. cat de reali sunt? si cati sunt mai exact... in afara de ~200.000

 

Salut! iti multumesc pentru oferta dar nu ma multumeste! bafta

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Salut! sincer nu ma pasioneaza interventia ta aici! in ceea ce te priveste detii un BMW din 99...care dupa calculele tale cam cat valoreaza? consider ca e problema fiecaruia cat cere pe masina lui ;)

 

Valoreaza maxim 2000-2500 euro in conditiile in care taxa este platita si nerecuperata.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@BluiaKA, valoarea masinii difera in general de ... pretul ei !

 

asa ca fiecare cere cat doreste, daca isi gaseste cumparator sau nu e problema lui, NU A TA !

 

daca nu ai un interes real in discutia pe acest topic, vezi-ti de ale tale :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ca fiecare cere cat vrea pe masina este f adevarat. asta nu schimba cu nimic faptul ca este cheala si prea scumpa.

Afirmatia mai proasta ca asta nu am vazut in viata mea " valoarea masinii difera in general de pretul ei". Pai valoarea in cazul masinilor este masurata in bani adica pretul .E ca aia: ghici ciuperca intr-un picior ce e?

Evident ca am treaba aici ptr ca imi cautam o masina gen 320D altfel de ce as intra sa citesc anunturi de vanzare masini?

Edited by BluiaKA
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Afirmatia mai proasta ca asta nu am vazut in viata mea " valoarea masinii difera in general de pretul ei".

se vede ca n-ai inteles si ca te limitezi doar la a face calcule... valoarea unei masini se refera la ceea ce reprezinta ea, nu la CAT face pe piata...

 

de exemplu, poti avea un E36 Touring care sa iti dea multe satisfactii, iar pt asta valoarea lui (chiar si cea sentimentala) ar putea sa fie mai mare decat orice E39 sau E46... totusi preturile lor sunt in mod cert mai mari decat pt E36 Touring.

 

acum intelegi afirmatia mea "proasta" ?

 

 

 

btw., inca nu am luat-o personal, dar la urmatorul comentariu de-al tau "prost", iei suspend ! ;)

Link to comment
Share on other sites

se vede ca n-ai inteles si ca te limitezi doar la a face calcule... valoarea unei masini se refera la ceea ce reprezinta ea, nu la CAT face pe piata...

 

de exemplu, poti avea un E36 Touring care sa iti dea multe satisfactii, iar pt asta valoarea lui (chiar si cea sentimentala) ar putea sa fie mai mare decat orice E39 sau E46... totusi preturile lor sunt in mod cert mai mari decat pt E36 Touring.

 

acum intelegi afirmatia mea "proasta" ?

 

 

 

btw., inca nu am luat-o personal, dar la urmatorul comentariu de-al tau "prost", iei suspend ! ;)

 

Scuze ptr offtopic este ultima interventie. Eu, ca si cumparator nu am de ce sa dau bani in + ptr faptul ca inseamna ceva masina aia ptr tine... nu e treaba mea.Eu cumpar un produs si valoarea lui creste in functie de cum arata , an , dotari implicit cat de intretinuta este. Deci valoarea ei nu o sa creasca daca tu iubesti masina aia . In concluzie te inteleg dar nu sunt de acord cu ce spui. Scuze inca 1 data de offtopic si spor la vanzare.

 

BTW : tu poti da suspend la ce vrei si sa o iei personal sau nu . Eu doar mi-am spus parerea si asta nu se va schimba indiferent de amenintari. Va urez o zi frumoasa in continuare. :wink:

Edited by BluiaKA
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.