Jump to content

Vand BMW 318d LCI


TudorMTS

Recommended Posts

Vand 318d LCI fabricat in 12.2008, 123.000km reali cu istoric reprezentanta, 6+1 MT, motor N47.

Serie sasiu: WBAPN11060VJ90407

 

 

Dotari:

 

- filtru de particule

- functie Start/Stop

- volan piele multifunctional

- oglinzi exterioare heliomate, incalzite

- jante 17" style 160 spider spoke

- tapiterie piele sensatec bej

- scaune sport cu reglare laterala (pernite care se umfla/desumfla)

- cotiera

- intrare aux-in

- proiectoare ceata

- senzori presiune pneuri

- PDC spate

- senzori lumina, senzori ploaie

- dublu climatronic automat

- tempomat

- navi bmw-proffesional cu harti 2013 Romania

- bluetooth + comenzi vocale

- pachet exterior crom

 

Masina se vinde cu 4 gume de vara folosite un an si 3 gume de iarna folosite numai iarna trecuta.

 

PRET: 13.500 Eur. negociabil

 

Alte poze si prezentarea masinii o puteti gasi aici: http://www.bmwclub.ro/forums/topic/119931-sapphire-e90-lci/

post-25883-0-88737500-1372756413_thumb.jpg

post-25883-0-38290800-1372756426_thumb.jpg

post-25883-0-48326300-1372756442_thumb.jpg

post-25883-0-71937800-1372756496_thumb.jpg

Edited by TudorMTS
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Daca de exemplu masina nu are o intrare in service BMW (ex 60000km) restul facute la un service oarecare pana la 200000km, daca cineva da km inapoi pana la 80000km si face o revizie la reprezentanta BMW, apare masina in "regula"?

 

ps: TudorMTS nu fac aluzie la nimic....

 

O.T.

Eu am cumparat masina VJ84613 la 148000km , am verificat masina la reprezentanta si avea 2 revizii una la 40000 si cealalta la 80000km (nu mai retin exact)faza e ca intre actele masinii am gasit o hartie cu toate reviziile masinii facute la un anumit service (franta) unde apare exact acelasi numar de km si data la cele 2 revizii de la BMW scris in paranteza revizie long life... cred totusi ca numarul de km este real avand in vedere documentul care il detin :rolleyes: acum daca eu as vinde masina si noul proprietar da km inapoi masina ar rezulta ok nu? ma refer in reteaua BMW
Link to comment
Share on other sites

Aveti dreptate.

Nu pot garanta numarul de kilometri al masinii, pot garanta numai felul in care a fost intretinuta intre 102.000 (bord) si 123.000km.

Cine e interesat o poate vedea si trage concluziile la fata locului.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Daca scazi Casco 1000/an ajungi pe la pretul de la inceputul anuntului, 13 mii si ceva.

 

Corect, dar fiind leasing nu prea ai cum sa renunti la casco. Banuiesc ca daca ai face casco la ce companie ai vrea si in ce conditii vrei ajungi la mai putin pe an, dar fiind leasing te obliga unde vor ei. In fine, masina arata bine. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.