Jump to content

Dragi colegi ce postati aici anunturi de cumparare.


Scufi

Recommended Posts

Macar sa invete sa si scrie cei cu astfel de iesiri...si nu ma refer doar la cei care posteaza aiurea, dar la ce intrebari idioate pot sa puna ori ce analogii fac intre o problema si nu stiu ce cocalarie, etc! Daca iei forumul asta si arunci o privire peste el iti dai seama de nivelul de inteligenta a multora! Oricum n-ai ce pretentii sa emiti de la cei care posteaza aiurea si habarnisti la scris, macar sa se straduiasca sa scrie cat mai corect romaneste si mai mult, sa intelegi ce vrea! Din cauza asta si mistocariile sunt la ordinea zilei pe astfel de topicuri! Oricum ii apreciez pe cei din comitet, similea&co! La mai mare baieti cand e vorba de topicuri de 2 bani! Tineti-o tot asa! veti avea doar cu + de la mine! Edited by RaYn3
  • Like 4
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Te iei de altii, dar nu stii sa folosesti aliniatul, faci dezacorduri si termini fiecare propozitie cu semnul exclamarii... mai lingi putin si la comitet sa dea bine :rolleyes:

 

N-am zis acum sa fim academicieni si sa scriem perfect, inteleg ca este totusi un forum si recunosc ca nu sunt acel academician! Am zis cat de cat, iar aici ma refer la a sti unde sa pui si cand sa pui o nenorocita de cratima(sa/s-a) ori sa sti sa formulezi o intrebare pe care cat mai multa lume s-o inteleaga! Este o mare diferenta intre ceea ce eu cer si ceea ce tu ma acuzi pe mine ca nu fac! Intelegi? cat de cat acolo...Nu ma face sa caut diverse topicuri/postari ale unora de aici ca sa-ti dai seama unde bat!

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ce vrei sa spui, dar topicul asta si postul tau initial, intr-o mai mica masura ce-i drept, mi se par pretexte pentru o atitudine tip "ce destept sunt eu si ce prosti sunt altii".

 

Mai apar 1-2 topicuri de cumparare aici, asta e, le ignori si dispar oricum de pe pagina.

Link to comment
Share on other sites

Inteleg ce vrei sa spui, dar topicul asta si postul tau initial, intr-o mai mica masura ce-i drept, mi se par pretexte pentru o atitudine tip "ce destept sunt eu si ce prosti sunt altii".

 

Mai apar 1-2 topicuri de cumparare aici, asta e, le ignori si dispar oricum de pe pagina.

M ai inteles gresit. Nicidecum nu asta a fost intentia

 

Sent from my X8 using Tapatalk 2

Edited by RaYn3
Link to comment
Share on other sites

Oion, fac pariu ca ai avut 5 la romana. E aiurea sa te dai destept si sa-i corectezi pe altii cand nu faci diferenta dintre alineat si aliniat. Alienat tot aici intra ? :rolleyes:

 

Tocmai ai confirmat diagnosticul "Ce destept sunt eu si ce prost sunt altii".

 

Sigur nu esti ruda cu Vuv ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate, am avut un lapsus; ideea de baza ramane: hai sa nu ne mai strofocam atat pentru chestii minore, cum ar fi postarea unui anunt in sectiunea gresita din joi in pasti.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.