Jump to content

Vand componente far e46 Facelift


Recommended Posts

Dintr-un far de pe partea stanga de pe e46 facelift (volan pe stanga) marca DEPO se vand urmatoarele:

 

-tije reglaje (sus-jos, stanga dreapta) + rotite + cleme de prindere, pe scurt tot ce trebuie pt aceste reglaje: 50 lei

-motoras reglaj far (sus-jos din rotita din interior) : 40 lei

-carcasa far fara cleme rupte, in stare f buna: 50 lei

-sticla far marca DEPO + garnitura. Sticla e putin matuita, ar trebui polishata: 50 lei

-ornament interior culoare neagra cu o clema rupta, cea din stanga jos (dar se aseaza foarte bine si fara aceasta) : 30 lei

-oglinda far ca si noua, dar cu o bucata din soclul becului pt faza lunga rupta [utila pt cei care vor sa faca retrofit cu lupe bi-xenon si renunta la faza lunga, iar soclul pt faza scurta faciliteaza instalarea lupei): 40 lei

-soclu bec faza lunga + bec Narva H7 55w : 20 lei

-soclu bec pozitie 15 lei (sau se da cu oglinda sau cu carcasa, la alegere)

 

 

Se da si farul complet cu 180 lei.

 

TEL: 0752177922

 

 

IMG309.jpg IMG310.jpg IMG311.jpg IMG312.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poate cineva are nevoie doar de cate o piesa. Eu de exemplu aveam nevoie doar de reglaje si nu ma gasit nicaieri. Un prieten vroia motoras dar nimeni nu vroia sa dezasambleze farul...

Nu cred ca toti sunt dipusi sa cumpere un far intreg pt o singura piesa, asa ca eu il dau pe bucati.

 

Deocamdata sunt de vanzare. Daca nu se dau, le tin pt mine daca voi mai avea nevoie :shifty:

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

nu le arunca frate lasa-le la vanzare poate are nevoie cineva ;) eu caut sticle de far de e46 fl de mult timp si nu se gasesc...

 

ia scrie ca le donezi sa vezi cum sar sacaliii :))) nu vor mai zice sa le arunci

Edited by racex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sticla s-a dat.

 

Reducere:

 

Restul farului complet: 95 lei

 

Pe bucati:

 

-tije reglaje (sus-jos, stanga dreapta) + rotite + cleme de prindere, pe scurt tot ce trebuie pt aceste reglaje: 45 lei

-motoras reglaj far (sus-jos din rotita din interior) : 40 lei

-carcasa far fara cleme rupte, in stare f buna: 50 lei

-ornament interior culoare neagra cu o clema rupta, cea din stanga jos (dar se aseaza foarte bine si fara aceasta) : 30 lei

-oglinda far ca si noua, dar cu o bucata din soclul becului pt faza lunga rupta [utila pt cei care vor sa faca retrofit cu lupe bi-xenon si renunta la faza lunga, iar soclul pt faza scurta faciliteaza instalarea lupei): 40 lei

-soclu bec faza lunga : 15 lei

-soclu bec pozitie: 15 lei (sau se da cu oglinda sau cu carcasa, la alegere)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Restul farului complet: 95 lei

 

Pe bucati:

 

-tije reglaje (sus-jos, stanga dreapta) + rotite + cleme de prindere, pe scurt tot ce trebuie pt aceste reglaje: 45 lei

-motoras reglaj far (sus-jos din rotita din interior) : 40 lei

-carcasa far fara cleme rupte, in stare f buna: 50 lei

-ornament interior culoare neagra cu o clema rupta, cea din stanga jos (dar se aseaza foarte bine si fara aceasta) : 30 lei

-oglinda far ca si noua, dar cu o bucata din soclul becului pt faza lunga rupta [utila pt cei care vor sa faca retrofit cu lupe bi-xenon si renunta la faza lunga, iar soclul pt faza scurta faciliteaza instalarea lupei): 40 lei

-soclu bec faza lunga : 15 lei

-soclu bec pozitie: 15 lei (sau se da cu oglinda sau cu carcasa, la alegere)

Link to comment
Share on other sites

Restul farului complet: 95 lei

 

Pe bucati:

 

-tije reglaje (sus-jos, stanga dreapta) + rotite + cleme de prindere, pe scurt tot ce trebuie pt aceste reglaje: 45 lei

-motoras reglaj far (sus-jos din rotita din interior) : 40 lei

-carcasa far fara cleme rupte, in stare f buna: 50 lei

-ornament interior culoare neagra cu o clema rupta, cea din stanga jos (dar se aseaza foarte bine si fara aceasta) : 30 lei

-oglinda far ca si noua, dar cu o bucata din soclul becului pt faza lunga rupta [utila pt cei care vor sa faca retrofit cu lupe bi-xenon si renunta la faza lunga, iar soclul pt faza scurta faciliteaza instalarea lupei): 40 lei

-soclu bec faza lunga : 15 lei

-soclu bec pozitie: 15 lei (sau se da cu oglinda sau cu carcasa, la alegere)

 

 

salut bogban

 

inca astept banii dupa returnarea sticlei de far, sper sa nu se faca uitati, parerea mea e ca nu e frumos.

 

cu stima Alin

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

salut bogban

 

inca astept banii dupa returnarea sticlei de far, sper sa nu se faca uitati, parerea mea e ca nu e frumos.

 

cu stima Alin

Salut.

Pai ai rabdare ca dureaza 3 zile lucratoare cel putin sa ajunga coletul inapoi si apoi inca cel putin 3 zile sa ajunga banii la tine. Abia azi am primit avizul pt ridicarea coletului...cred ca pe luni o sa primesti banii .

 

Si imi cer scuze inca o data pt incompetenta celor de la posta...

Link to comment
Share on other sites

Salut.

Pai ai rabdare ca dureaza 3 zile lucratoare cel putin sa ajunga coletul inapoi si apoi inca cel putin 3 zile sa ajunga banii la tine. Abia azi am primit avizul pt ridicarea coletului...cred ca pe luni o sa primesti banii .

 

Si imi cer scuze inca o data pt incompetenta celor de la posta...

 

salutare

ok ms ptr raspuns

cu stima Alin

Link to comment
Share on other sites

salut imi poti spune un pret pentru plasticu ala negru din spate cu tot cu oglinzi adica farul fara sticla aia mare din fata si fara duliile de la bec (poza 2/4)

mersi

Te referi la carcasa farului + oglinda, nu?

90 lei transport inclus prin posta SAU 115 lei prin curier

Edited by Kenbobo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

-motoras reglaj far (sus-jos din rotita din interior) : 40 lei

-carcasa far fara cleme rupte, in stare f buna: 50 lei

-ornament interior culoare neagra cu o clema rupta, cea din stanga jos (dar se aseaza foarte bine si fara aceasta) : 30 lei

 

Far complet, fara cleme rupte, cu reglajele functionale: 100 lei (sticla putin matuita, soclul pt becul de faza lunga defect)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.