Jump to content

SONAX


b16juv

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
ce pret ?  e mai bun ca gama 3M ?

198010[/snapback]

 

intre 35 - 45 RON... nu stiu daca este mai bun decat gama 3M... pentru ca nu am mai folosit pana acum acest produs (3M)... pana acum am mai incercat Turtle WAX care este mult mai slab decat Sonax...

da-mi si mie mai multe detalii despre 3M... de unde, cat...?

Link to comment
Share on other sites

intre 35 - 45 RON...  nu stiu daca este mai bun decat gama 3M... pentru ca nu am mai folosit pana acum acest produs (3M)... pana acum am mai incercat Turtle WAX care este mult mai slab decat Sonax...

da-mi si mie mai multe detalii despre 3M... de unde, cat...?

198041[/snapback]

3m ...gasesti la toplac pe iuliu maniu chiar langa apaca .. e in jur de 40 Ron ..mai toate vopsitoriile lucreaza cu el ..in sensul ca e gama larga de la f abraziv la semi ....Am sa-l incerc si eu ..pana la polish profi de la expert ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
nou!!! avem doctor paint! cel mai usor mod de a corecta pana si cele mai adanci zgarieturi sau ciobituri produse de pietre,vezi www.magazinpiese.ro

247845[/snapback]

Unde vine mai exact 91/40 pe str.Manastur ca m-ar interesa niste lucruri. Acolo e magazinul de prezentare?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
cel mai simplu la mine pe site:)) scuze de reclama www.magazinpiese.ro discount la membrii 10%!

 

Hai sa vedem cat de profi sunteti :) Am facut comanda pentru ceara si lichid parbriz.

 

Si nu uita de ceo 10% reducere pentru membrii BMW :blink:

 

EDIT: deocamdata nu am primit confirmarea comenzii prin email, sa stiu si eu ce am comandat, de unde (poate uit siteul), sa stiu cat am de plata, de cine si cum dau daca am vreo intrebare etc.

Edited by aphedrone
Link to comment
Share on other sites

Probabil, nu zic nu. Dar azi e luni (comanda am pus-o joia trecuta) si inca nu am primit nici un semn. Nu-i profi. Trebuie sa ma apuc eu sa dau telefoane sa vad daca au primit comanda, au produsul, il trimit sau nu, cand ajunge etc.

 

:blink:

In targ la Vitan au gama ...nu stiu daca toata dar am vazut ceva produse...Macar e Live si instant! ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

in caz ca mai sunt si altii interesati... (mai ales pentru cei care fac parte din specia care vrea sa puna mana pe ce cumpara, sa studieze, sa compare, sa stea jumate de ora in fata raftului :twoup: ) am gasit produse sonax in magazinul real (unul din germania si altul din timisoara)

in mod sigur sunt mai scumpe... dar na... exista si acea mai sus amintita specie aparte :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.