Jump to content

sfat achizitie


pepito86

Recommended Posts

detin un seria 3 e46 care intentionez sal vand si as dori un sfat de la cei care stiu sau detin seria 5..sunt 2 modele despre care as vrea sa stiu pareri contra si pro

 

http://www.autovit.ro/bmw-530-C29921319.html

 

http://www.autovit.ro/bmw-535-C30166294.html

 

un model este 530 si unu este 535.... ce ar fi bine sa aleg unu cu 235 cai sau unu cu 286 dar fara .?

Edited by pepito86
Link to comment
Share on other sites

Nu din cauza ca sunt vechi, ci din cauze ce tin strict de tine.

Tu ai postat limbile, nu eu. Is ale tale.

 

Doi-aia cu nr de braila are 129 de mii cum is io pazvante chioru, iar aia vanduta la Gl in parcul ala cu nume regal....lol. fugi bre de ele.

 

 

Na, ti-am raspuns. Maine poimaine (ca tot aveti topic deficat subiectului astuia da va bagati plua in el, umpland forumul de topice stupide) o sa deschideti topic si cand o sa vreti sa ca stoarceti un cos.

 

Puneti mana si cititi inainte. Desi, pentru unii, ar fi un efort supraomenesc, avand in vedere ca nu-s in stare nici sa scrie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

la folosirea functiei "search" , nu va stii nimeni ca vrea sa isi cumpere un 535 !

 

 

 

 

sincer am cautat si nu am gasit raspunsul care il doream deacea am postat aici ... plus de asta avand in vedere ca postez aici se presupune ca toti avem bmw deacea se numeste bmwclub... daca vroiam sa ma laud scriam pe daciaclub :))) cred ca sunt menbrii aici care au masini mult mai scumpe decat ce doresc sa achizitionez eu...desi am cont de ceva vreme aici nu mam bagat in seama cu japca desi citesc forumul in fiecare zi si am gasit multe lucruri care mau ajutat mai ales fiind primul bmw care il detin... chiar am postat cu gandul ca cei care cunosc mai bine aceste modele ma vor ajuta cu un sfat...

Link to comment
Share on other sites

Valeu bre' da' nici nu te strofoci tare sa scrii corect. Traiasca Base&Ponta&gasca lor de idioti de-au distrus invatamantul de tot!

 

Sa te si ajut, daca tot vrei masina cu cilindree peste 2000cmc si numai tu stii daca iti permiti sa platesti impozitul, taxele si costurile aferente, nu-ti lua BMW :). Ai multe alte optiuni misto si fiabile. Pierzi ceva la bling bling, insa daca ai capul pe umeri si vrei aprecierile celor care mananca masini pe paine si nu pitipoance si gagici cu IQ subzero, ai variante, destule.

Edited by 23LKY
Link to comment
Share on other sites

Uite aici masina mai mult decat de bun simt:

 

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/137924-vand-bmw-x3-30sd/page__p__2033993#entry2033993

 

Pai si ce legatura au hotii de base&co cu un analfabet nascut in 86 ?

 

 

Ahahaha...mintenas intra si Pole...

 

Pai si ce legatura au hotii de base&co cu un analfabet nascut in 86 ?

 

 

Ahahaha...mintenas intra si Pole...

Link to comment
Share on other sites

Valeu bre' da' nici nu te strofoci tare sa scrii corect. Traiasca Base&Ponta&gasca lor de idioti de-au distrus invatamantul de tot!

 

Sa te si ajut, daca tot vrei masina cu cilindree peste 2000cmc si numai tu stii daca iti permiti sa platesti impozitul, taxele si costurile aferente, nu-ti lua BMW :). Ai multe alte optiuni misto si fiabile. Pierzi ceva la bling bling, insa daca ai capul pe umeri si vrei aprecierile celor care mananca masini pe paine si nu pitipoance si gagici cu IQ subzero, ai variante, destule.

 

 

 

am o întrebare... dacă am 26 de anii trebuie să vorbeşti cu mine aşa flegmatic şi la mişto? sincer? chiar dacă am vârsta asta niciodată nu m-am gândit să-i iau bmw să fac bling bling sau să demonstrez ceva... deşi am maşina bmw de 3 ani niciodată nu am făcut pe zmeu pe drumuri sau curse ,liniuţe ,sau alte chestii care fac alţii de vârsta mea.... pur şi simplu vreau o maşină mai mare şi mai sigură pentru familia mea care tocmai să mărit... plus de asta îmi permit să plătesc impozite şi restul cheltuielilor aferente.. nu am să mă duc să o înscriu în bulgaria sau alte chestii..

sper că voi primi sfaturi utile despre aceste 2 modele nu să fiu luat peste picior că am 26 ani şi mă gândesc să fac pe zmeu etc.

 

 

Apropo de vârsta mea... am carnet de 6 ani din care conduc zilnic... şi până acum nu am avut nici un accident rutier şi nici o amendă de circulaţie... păcat că nu mă cunoşti personal că să vezi că nu toate persoanele de vârsta mea sunt tarzan la volan.. nu are legătură cu subiectul dar aş vrea să schimb percepţia că dacă ai 26 anii sau până în 30 înseamnă că eşti şi imbecil sau tarzan la volan... nu judeca o persoană după vârstă ;)

Edited by pepito86
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.