Jump to content

Adobe photoshop - Virtual tuning


alex_maniacu_91

Recommended Posts

  • Replies 937
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Salurea ,

 

Am si eu nevoie de ajutorul vostru.

 

Am pus 3 poze din 3 unghiuri diferite.Daca pot fi modificate toate 3 ar fi super.Stiu ca este mult de munca dar este foarte important pentru a incepe proiectul :blink:

 

Jantele rog a fi puse cele din poza.

 

Masina un pic mai jos daca se poate daca nu este bine si asa.

 

Acum partea de caroserie:

 

- geamuri negre

- capota , plafonul si capacul portbagajului negre iar restul masinii alb

-stopurile si semnalele smoked

 

Va multumesc mult si promit ca proiectul va fi postat aici pe site si udat cu multe bere

 

Va multumesc anticipiat

post-3222-1183354658_thumb.jpg

post-3222-1183354670_thumb.jpg

post-3222-1183354681_thumb.jpg

post-3222-1183354692_thumb.jpg

post-3222-1183354710_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

vreau si eu sa imi faci un e 28, sa il vopsesti portocaliu, cu elemente shadow line, jante negre si khit m-technik. a si stopuri fumuri si geamuri fumuri. pls daca se poate . deci 2 poze una cu fata si una cu spatele . pls
Link to comment
Share on other sites

vreau si eu sa imi faci un e 28, sa il vopsesti portocaliu, cu elemente shadow line, jante negre si khit m-technik. a si stopuri fumuri si geamuri fumuri. pls daca se poate . deci 2 poze una cu fata si una cu spatele . pls

255750[/snapback]

cum arata mai exact M technik pentru e28?ca habar n-am. :blink: si eventual daca ai niste poze cu e28 ar fi perfect :)

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

PREA TARI FARURILE ASTEA...

de unde pot sa mi le iau?

252327[/snapback]

 

 

eo am luat poza de pe 4tuning parca erau in jur de 450 de euro setu si mai erau vreo 2 modele dai un click p`acolo

Edited by Eddie
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
si eu am incercat sa mosific niste masini, acesta e cel mai frumos. am o intrebare: cum sa fac negru metalizat???? Si nici geamurile nu le pot face fumuri :blink:

268579[/snapback]

negru metalizat e o culoare foarte pretentioasa de realizat dupa verdele ala.dar se face.iar geamurile le selectezi si te duci la image/adjustements/brightness&contrast si le faci cat de inchise vrei.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In primul rand sa ma prezint sunt Valentin am doar 21 de ani sunt pasionat de masini si calculatoare. Visul meu de cand am luat plasticul a fost un E39 2002 inca visez de acuma, dar nu sunt posibilitati, momentan conduc un logan, am doar 95k la activi.

 

Am facut o incercare cu luminile la un E39 ... nu a iesit cine stie, lipsa de creativitate :blink:

post-6881-1188224569_thumb.jpg

post-6881-1188224576_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.