Jump to content

E38 728i "Mafia"


Amun-Ra

Recommended Posts

Cat despre numarul de posturi, sunt mult mai multe de trei (si vei vedea ca si acum sunt tot trei). Am o problema majora cu contul, nu am counter pe posturi si nici nu pot sa dau pm, dar asta poate tot din lipsa moderatorilor ...

Casian, ca sa intelegi si tu, dupa 4 ari de cand (LOOOOL) citesti forumul asta: acum ai patru posturi si o sa faci 5 cu raspunsul la postul meu. Apoi, in multe sectiuni, gand la gand cu tine, nici forumul nu alimenteaza trolii cu posturi. Ai mai miulte posturi, intr-adevar, dar sunt in sectiunea comerciala a forumului, adica cea care te-a interesat in cei 4 ani petrecuti aici. Si aia nu te alimenteaza cu posturi, pentru ca, in regulamentul (de care nu cred ca ai auzit) scrie clar treaba asta. PM-ul se activeaza cand ai >1 post. Poti da, dar se pare ca e mai complicata platforma ca a celorlalte forumuri pe care le frecventezi frecvent.

Acum, in lumina asta, ce parere ai? Stii ce se petrece p-aici? Sau mai bine taceai...?

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

narile sunt curatate inainte de vopsire, s-au dat 3 straturi de vopsea si 2 de lac si sunt foarte sigur ca nu se vor cojii. cat despre faptul ca le-am vopsit pe niste ziare, care este problema?

 

va place carcota, dar sunteti si foarte penibili unii din voi. pacat ca va bateti joc de un forum si de cei care il fac forum, adica membrii. poate nu e cea mai noua masina, dar este o masina intretinuta si va fii intretinuta in continuare si va fii facuta dupa propriul plac. daca nu va place nu trebuie sa aruncati cu noroi, puteti foarte simplu sa va abtineti.

 

De acord cu a doua parte...

  • Like 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@sabothor: daca vrei sa tragi de urechi, ai putina rabdare:

- la 11 nu se incadreaza, fiind in sectiunea Diverse, in sub-sectiune dedicata.

- pct. 21: ma bucur ca l-ai gasit

- lui 22 nu-i inteleg rostul citarii aici

- pentru 25, vezi 19.

 

Pentru restul 2 si 10 mai ai multe de citit pana sa le poti cita cu ecou.

 

Stai ca s-au adunat plusacii pe postul cu citate.

Duce plusul, dar nu stie ce duce. :sorcerer:

  • Like 1
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

@sabothor, o sa vezi ca dimineata cand te vei trezi si vei intra pe forum, toate posturile offtopic de pe acest topic vor fi doar un vis urat (pentru tine :popcorn: ). Nu te ataca si tu asa, pentru o gluma, doua trei, eu daca n-ar fi forumul as fi mult mai trist, dar aici mai faci o gluma, mai iei la misto, mai esti luat la misto si per ansamblu ai o seara placuta. Cel putin eu in seara asta am ras de m-a durut stomacul, asa bune au fost dumele. :rolleyes:
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atunci, Pimp, esti un individ sters, fara imaginatie, cu trairi plate, pe un fond searbad.

Desi nu cred ca esti asa, dar tii sa te asezi pe dunga continua.

 

Ce era asa de interesant? A, cauciucurile pana la sarma, propritaru' refuzand sa le schimbe, ca vine iarna, la o rabla supranumita "mafia".

 

Plm, ma, voi chiar nu aveti simtul ridicolului?

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.