Jump to content

Legea Junglei


X X L

Recommended Posts

Maladema e. Mi se pare totusi ciudat ca tace si tace.

 

Si opriti-va, va rog. Ma tot provocati la offtopic.

 

Multumesc.

 

Gugu, de Andrei nu stiu ce sa zic. E febletea ta, ocupa-te de el :)

Edited by ifx
Link to comment
Share on other sites

 

Is curios care ar fi fost parerea lui despre problema cainilor maidanezi.

 

 

avea si el acasa ceva rasa pulii, sau cum dracu' i-o zice. numa' ca era cu paru' balai.

 

http://www.kutya-tar.hu/kutyak1/puli/puli-01.jpg

 

 

 

 

 

cineva e fan golden shower.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

poate e prea tarziu sa adaug si eu o parere(s-au zis si comentat cam toate). este un subiect delicat si toti aveti dreptate.

nu vorbesc despre acest caz , prin prisma profesiei(medic) am auzit/vazut/avut multi pacienti agresati de caini. nimeni nu cred ca isi doreste sa traiasca cu riscul de a fi atacat de o haita de caini, iar cei ce se cred in siguranta probabil nu sunt constienti.

nu este vina animalelor, este vina noastra. noi (poporul) nu ar fi trebuit sa acceptam situatia "maidanezilor" si chiar a animalelor de companie prost dresate. sunt de acord cu eutanasierea avand in vedere impotenta societatii.

ps: sunt iubitor/detinator de animale cu respect pt cei din jur

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Clar ca-i dau plus cand are dreptate in ceea ce spune . Si inca un plus pentru ca are coae in pantaloni si o spune pe sleau . Nu ca si geniul de Similea care de doua zile sta tupilat cu curu la gard si se rezuma la a comenta rationamente si personalitati . Daca tot vrei sa auzi parerea mea , geniule , esti servit .
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.