Jump to content

Legea Junglei


X X L

Recommended Posts

pai ai cam militat degeaba, banii s-au incasat si rezultatele le vezi si tu... am ani atatia cat imi trebuiesc... cum am spus cu cateva posturi mai devreme , am crescut cu acesti catei si erau destui, educatia insa era alta... stiam de rusine... parintii ar trebui sa isi asume libertatile astea...
Link to comment
Share on other sites

"MANIPULAREA MEDIATICĂ CONTINUĂ! Caini maidanezi, meciuri, si alte aberatii. Ăntre timp, planul celor de la RMGC ramane neschimbat: deversarea cianurii se va face direct in raul Aries ! Avem nevoie de cat mai multi oameni care sa mediatizeze protestele Âşi sĂŁ distribuie materialele noastre pe tot internetul. Nu e suficient sa fim in strada, trebuie sa se si vada ca suntem in strada. Soarta protestelor depinde de cat de multa lume reusim sa informam. Mai ales in contextul diversiunilor actuale.

DEPĂÂŞIĂI CENZURA MA$$MEDIEI - INFORMAĂI ÂŞI DISTRIBUIĂI MAI DEPARTE ! #salvatirosiamontana #unitisalvam"

http://www.bmwclub.ro/forums/topic/138393-rosia-montana/page__pid__2045295__st__460?do=findComment&comment=2045295

popcorm1.gif

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pentru "iubitori" este normal sa manance carne si sa nu-i intereseze cum a murit acel animal.

Mai mult, isi hranesc si cainii tot cu carne!

De asemenea, ei sunt impotriva eutanasierii maidanezilor, chiar daca nu sunt buni la nimic dar ucid copii!

"Iubitorii" prefera, sterilizarea si indirect, crimele maidanezilor contra copiilor sa continue!

Dar, daca se trezesc cu sobolani, soareci si gandaci prin casa sau service, e normal ca aceeasi "iubitori" sa-i otraveasca, aici nu se doreste sterilizarea!

Daca moare un copil, ce face "iubitorul"? Fuge afara si hraneste maidanezii cu ceva carne, ca sa nu isi piarda gustul!

 

Imi mentin afirmatia ca Hitler si Ceausescu iubeau cainii si dispretuiau oamenii!

Diferenta dintre cei doi si actualii "iubitori" de maidanezi (existenti si pe acest site), este ca "iubitorii" sunt si ipocriti!

 

http://old.qmagazine.ro/modules/articles/content/926/small/ceausescu-si-cainii.jpghttp://image.stirileprotv.ro/media/images/600x375/May2011/60493486.jpg

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

deci 50 lei eutanasierea pt o javra? unde pot face o donatie pt 100 de eutanasieri? clar ca nu aici...

manolica sunt sigur ca-i locul potrivit sa donezi... mai mult ca sigur ca ai 100 de colegi javre care ar trebui eutanasiati...

 

 

se stiu ei...

Edited by umbrella
  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

manolica sunt sigur ca-i locul potrivit sa donezi... mai mult ca sigur ca ai 100 de colegi javre care ar trebui eutanasiati...

 

 

se stiu ei...

 

Eu sunt unul din aia 100.

Iti multumesc ca mi-ai urat eutanasiere dar culmea este ca nu mor caii cand vor cainii.

 

Pe de alta parte mai bine ai edita postul.

 

LE: gugulete, eu i-am dat minus si am si postat. Stai linistit nu ma ascund dupa minusuri.

Edited by siulian
Link to comment
Share on other sites

sunt mai multi... o sa rezist... :sorcerer:

 

Avand in vedere ca iti doresti eutanasierea a 100 din colegi probabil vei primi tot atatea minusuri.

 

LE: totusi nu pot sa nu ma intreb daca tu esti adevarat? Stai linistat, e retoric. ( Asta inseamna retorica, nu ceea ce ai facut tu. )

Edited by siulian
Link to comment
Share on other sites

manolica sunt sigur ca-i locul potrivit sa donezi... mai mult ca sigur ca ai 100 de colegi javre care ar trebui eutanasiati...

 

 

se stiu ei...

 

 

siulian eutanasiati e retoric scris, dupa cum vezi, am inclinat cuvantul... javra l=am lasat asa... :thumbsup:

 

 

nu am ce sa-ti povestesc... daca nu stii sa citesti... eu sunt impotriva eutanasierii de orice fel... esti tut? :sorcerer:

 

Pana acum ti-am vorbit decent. Din pacate faci parte din categoria cu care nu se poate asa.

 

Cat de retardat trebuie sa fii sa iti doresti eutanasierea a 100 de colegi?

Apoi ne mai iei si cu vrajeala proasta ca nu sunt colegi, ca sunt caini,apoi ca esti impotriva eutanasierii, cand fix 100 de oameni au votat eutanasierea.

 

Inca odata te rog editeaza-ti postul sau roaga un moderator.

 

deci 50 lei eutanasierea pt o javra? unde pot face o donatie pt 100 de eutanasieri? clar ca nu aici...

 

manolica esti si tu vizat in aceeasi cloaca.

Edited by siulian
Link to comment
Share on other sites

in general vorbesc decent...

 

 

esti chiar prost... nu insista cu rugamintile...

 

 

ti-am spus ca-s impotriva eutanasierii...

 

 

si daca ar fi asa enumara tu 100... tontule... :sorcerer:

 

siulian vad ca sustinatorii tai au plecat la nani... zi ceva... :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.