Jump to content

Probleme proiectoare


RazvanR1

Recommended Posts

Salutare! Am o problema legata de proiectoare, de ceva timp mi-am pus instalatie xenon in ele, iar de la o vreme cateodata cand le aprind mi se reseteaza computerul de bord(consumul, km etc) si pentru o secunda se aprinde lumina de la interior si mi se lasa acele indicatoare ca si cum ar fi masina oprita dar isi revin imediat... Unde credeti ca este problema sau daca s-a mai confruntat cineva cu asa ceva si ma ajuta si pe mine as fi recunoscator, multumesc!
Link to comment
Share on other sites

Sunt interferente cauzate de balasturi.

 

Pune becurile halogen inapoi. La ce te ajuta becurile xenon pe proiectoare?

Imi plac cum se vad, am si angel alb si nu am gasit halogene care sa bata la fel ca angel-ul

 

il ajuta la jmecherie, si dupa se plang pe aici ca nu le mai merge aia si aia...

 

 

blestemele celor orbiti...

Si mai am un motiv, sa arate Bmw-ul meu mai bine ca al tau!;)

  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Imi plac cum se vad...Si mai am un motiv, sa arate Bmw-ul meu mai bine ca al tau!;)

 

 

Cine isi pune xenon in proiectoare, sau xenon in far, dar fara lupa, e un taran/cocalar, nu te supara ca ti-o zic si nu arata beemveuu tau mai bine ca al umbrelutei.popcorm1.gif

Mi se pare aiurea si sa ai xenon fara spalatore de faruri.

Link to comment
Share on other sites

Mult noroc la toata lumea!

Aici v-ati strans toti cei fara xenoane in proiectoare, nu stiam ca asta e forum de batrani, eu am vrut sa aflu de unde ar putea fi problema, nu sa aud alte comentarii rautacioase si deplasate, dar vad ca nu se poate, multi comenteaza aiurea la foarte multe topicuri nu numai la al meu, dar daca rautatile astea va fac pe voi fericiti, numai bine! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

scrie putin mai sus :thumbsup:

Am observat, multumesc pentru raspunsul strict la problema, de alte comentarii nu mai aveam nevoie, cand e sa ajuti pe cineva cu greu gasesti persoane doritoare sa o faca, iar daca e o cearta sau ceva de genul toata lumea sare(avem un examplu chiar la topicul meu), asta e Romania si dasta suntem aici!

Link to comment
Share on other sites

asta e Romania si dasta suntem aici!

 

 

auzi bai cacat , toata lumea ti-a vorbit frumos... ne-ai facut batrani si acum incerci sa spui ca tu ti-ai pus xenoane si esti corect si noi suntem romani prosti... dute-n plua mea in service autorizat si fa chestia asta legal , saracule...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.