Jump to content

Vand 2 discuri frana ventilate M5 (E60)


Paul414

Recommended Posts

De vanzare 2 discuri fata ventilate BMW E60 M5 . Discurile sunt Second Hand, mai merg inca 2 3 schimburi de placute. Propietarul masinii si-a dorit altceva pe masina. Pretul este de 350 RON/buc

Cel care isi doreste sau are nevoie de discuri, sa stiti ca nu costa nimic sa te uiti la ele !

Cei cu sange de negociator sau care nu au ce face, va rog sa va abtineti de la comentarii.

tel: 0767.414.202

post-63615-0-58866000-1379614495_thumb.jpg

Edited by Paul414
Link to comment
Share on other sites

Hopa! Ai gasit sectiunea. Bravo! Pune si locatia la profil.

Acum trebuie sa citesti si regulamentul. Pana o faci, iti spun doar ca pe forum sunt permise comentariile pentru ca nu e un site doar de vanzari. Plus ca nu sunt permise anunturile de vanzare pentru elemente de siguranta SH tot conform regulamentului de la Mica Publicitate.

Dar tu incearca, sa vedem ce zic si baietii. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sunt foarte interesat!

Imi poti spune daca le pot monta pe Oltcit? Am 12 TRS, deci bag mana in foc ca merg, dar as vrea sa fiu sigur.

 

Multumesc anticipat bo$$!

 

Schimb pe schimb cu castofonul din poza?

 

http://image.made-in-china.com/2f0j00KCTQeLEGIYhq/Professional-Multi-Bands-Portable-Radio-Cassette-Recorder-Player-With-Disco-Light.jpg

Edited by Service Premium
Link to comment
Share on other sites

Piciorul din imaginea alaturata nu imi apartine, nici papucul...Nu mai fiti oameni care scuipa semnitze degeaba, eu doar vreau sa castig un ban pe ele. Cine isi doreste, si are nevoie, cumpara !! Proprietarul LA PERSOANA A 3-A si-a instalat frane noi si cauciucuri la achizitionarea masinii,( discuri,placute,lichid...).

 

Discuri second ? Hmmm. Chiar asa rupti-n cur ne crezi, paulica ?

Tie ti le fac "ca cadou" de Craciun pe alea dupeee spate Rich boy. Cuvantul negotz, exista in vocabularul tau ??? Sunt 12 mil noi/per buc la Bavaria. Nu crezi ??? 021.200.62.63 ( hmmmm.... 3 schimburi de placutze, 7 mil...)

 

Sunt foarte interesat!

Imi poti spune daca le pot monta pe Oltcit? Am 12 TRS, deci bag mana in foc ca merg, dar as vrea sa fiu sigur.

 

Multumesc anticipat bo$$!

 

Schimb pe schimb cu castofonul din poza?

 

http://image.made-in-china.com/2f0j00KCTQeLEGIYhq/Professional-Multi-Bands-Portable-Radio-Cassette-Recorder-Player-With-Disco-Light.jpg

Pentru tine am ceva mai special ca la toti,"bo$$". Mi-au ramas niste frane de la un Pegas ,doar tu trebuie sa iti iei saboti, esti interesat???

Edited by Paul414
Link to comment
Share on other sites

Las-o balta. Ai inceput cu stangul pe forum, n-o sa te ia nimeni in serios :)

 

Propietarul LA PERSOANA A 3-A si-a instalat

Daca tot suntem coltosi, Propietarul este numele tau? Sau ai vrut sa spui cumva propRietar, dar te-ai emotionat?

Link to comment
Share on other sites

Pentru tine am ceva mai special ca la toti,"bo$$". Mi-au ramas niste frane de la un Pegas ,doar tu trebuie sa iti iei saboti, esti interesat???

 

Sa nu-mi spui ca te-ai suparat! :popcorn:

 

La ce te astepti daca vinzi discuri sh? Plus ca sunt discuri de M5. Cat de meltean ar trebui sa fie cel care cumpara asa ceva?

 

Daca vrei neaparat, mergi cu ele la fier vechi. Ies bani de o cola.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.