Jump to content

Accident cu BMW la protestul biciclistilor


gugulete

Recommended Posts

mda, cul;mea ca eu nu am jignit pe nimeni de aici sau posesorii de bmw, ci doar 2 prosti de acolo (posturile au fost sterse).

 

dar asa de mult se jigneste aici..ca la usa cortului, apoi tot inteligentii aia de injura dau lectii de gramatica , ca ai gresit nus ce cratima...

 

ps: sa vedem ce le poate mintea....

Link to comment
Share on other sites

in afara comentariilor de mai jos, eu ma refeream la prostii care se certau acolo , nu la "posesorii de bmw" .

daca citeai topicul respectiv, intelegeai la cine m-am referit(sunt 2 idioti acolo, citeste si iti vei da seama)

nu comentez rahaturile altora, dar daca ma referam la voi, scriam aici, nu imi e frica de niste pulifrici.

 

acum hai, sa vad ce va poate basi mintea....

 

 

 

ps: a mai incercat 81rgl sa va explice cate ceva, dar tot degeaba....

 

@mimima: pune toata pagina , sau iti place sa mananci rahat?

Pune tu pagina, sau link, sa vedem despre ce e vorba. Si ce facem cu mimima, daca ai dreptate...

Link to comment
Share on other sites

Pune tu pagina, sau link, sa vedem despre ce e vorba. Si ce facem cu mimima, daca ai dreptate...

au fost sterse comenturile respective.

 

dedy sau dedu parca era nick-ul unuia din ei

 

le: si the_rifle tot la ei se referea

 

da: budy e unul (ceva cu cauciucuri sh)

http://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/388915-luat-bataie-posesorii-bmw/page-4.html

Edited by turmentatu
Link to comment
Share on other sites

in afara comentariilor de mai jos, eu ma refeream la prostii care se certau acolo , nu la "posesorii de bmw" .

daca citeai topicul respectiv, intelegeai la cine m-am referit(sunt 2 idioti acolo, citeste si iti vei da seama)

nu comentez rahaturile altora, dar daca ma referam la voi, scriam aici, nu imi e frica de niste pulifrici.

 

acum hai, sa vad ce va poate basi mintea....

 

 

 

ps: a mai incercat 81rgl sa va explice cate ceva, dar tot degeaba....

 

@mimima: pune toata pagina , sau iti place sa mananci rahat?

 

 

ia zi unde am fost"pedofilat".

 

 

 

nu nu, erau 2 prosti cu bmw care se certau acolo, atata tot (de ei am scris), posturile vad ca au fost sterse

 

 

da, postez. iti e ciuda? pofta buna

 

 

stii ca mi-ai mancat-o de mult

 

ce vrei ba bolnav mintal ? ia mai da-te in pula mea cu muie cu tot, oparit degenerat. Ti-am zis eu ceva tie, bai imbecilule ?

Link to comment
Share on other sites

nu stiu ce am vazut, pe 1 octombrie au scris dar tot nu da la calcul, trotinelo ne-a intaratat pe data de 2 octombrie

 

Era vorba de Anormalique, adica "b28kft" de pe patrutuning, nu Tritinelo. Trotinelo e cel cu soba de fonta si cu tortul. Ambii au alfa, de aceea i-ati cinfundat.

Link to comment
Share on other sites

Din toata treaba asta nu pot sa nu remarc vorbele pline de intelepciune ale unui fost coleg care din pacate nu mai e p-aici.

 

Ma Puscoci, prost n-o sa te fac pentru ca-s sigur ca au facut-o altii aici inaintea mea, dar nu pot sa-ti zic decat ca retard esti tu cu ma-ta!

 

Vezi-ti de mamaliga ta acolo si nu ne mai aduce pe noi in discutie ca esti departe de a fi-n postura de a ne judeca tu pe noi ca oameni.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

 

"@mimima: pune toata pagina , sau iti place sa mananci rahat?"

"Deci, mimima ai 10 zile de read-only pentru flame"

 

Nu a fost cu intentie chestia de pe 4tuning, pur si simplu am citit pe acea pagina si m-a deranjat ce s-a scris, apoi m-am ambalat si am zis "ia sa le arat colegilor ce se vorbeste despre noi". Recunosc, este greseala mea ca nu m-am informat mai bine in paginile anterioare, inainte de a posta.

 

@turmentatu: imi cer scuze tie si celorlalti pe care i-am pus intr-o lumina proasta;

 

@verssatu: imi cer scuze pentru ca am "tulburat apele" in mod nejustificat. Mea culpa, am gresit, platesc. Totusi, cum se zice, fapta recunoscuta este pe jumatate iertata, se poate reduce perioada mea de pedeapsa :-) ? Neputand sa postez, v-as ruga sa postati acest mesaj in topicul respectiv, ca sa vada lumea ca greseala imi apartine, si "nu mananc rahat", vorba lui @turmentatu.

 

Multumesc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.