Jump to content

Suspensie reglabila electric ?


CautRezolvari

Recommended Posts

De ce naiba ai da 2000 Euro, pe o suspensie care nu ajuta mai cu nimic. O dam in e-penis.

 

Daca e chestie psihologica, iti iei un comutator cu led si cu doua trei artificii faci smecheria sa mearga ca si cum ai suspensie electrica. Apoi, daca insisti poate ajungem si la placebo.

 

WIN-WIN

 

 

Gen

http://stukach.com/stuff/the_faster_you_download.jpg

Daca tu consideri ca nu ajuta la nimic faptul ca poti trece peste APROAPE orice groapa sau denivelarte de pe drumurile noastre fara sa iti zgarii sau rupi bara(comparatie cu o suspensie sport-vorbim totusi si de aspect) inseamna ca nu prea ti la masina ta.

 

Cea mai scumpa pe dracu sau cea mai scumpa in mintea ta. La prima cautare 4300usd+transport+montaj. Fata/spate.

 

De ce vorbesti in necunostinta de cauza?!http://www.airride-system.pl/zestaw-vip-kazda-kolo-bmw-e46-p-180.html intra aici si o sa iti dai seama cat de eficienta a fost prima ta cautare. Pentru cei ce nu stiu 1 zlot polonez = 1,06 RON,iar transportul este aprox 130.Nu este varainta cea mai slaba care iti urca masina in 8 secunde dar nici cea mai performanta oricand putand sa se updateze.Aveti si filmulete acolo.

Link to comment
Share on other sites

ifx a zis mai mult decat jumatate din masina ta ! Nu ai inteles sau ai impresia ca e46-le tau face peste 10.000 euro ? Cum e ?

Inca nu am terminat-o d-asta nu pun poze,este un oarecare coupe 320d,2004,full packet M(inclusiv oglinzi)+ suspensii M,evacuare dubla gen CSL,interior alcantara(pot spune ca este doar jumatate piele?),navigatie Dynavin Android dedicata,resoftata,155K km,culoare gunmetal.Nu am impresia aproximativ atat am paltit pe ea acum un an dar nu avea multe din cele enumerate...

Edited by CautRezolvari
Link to comment
Share on other sites

Costa mai mult decat jumatate din masina ta ce vrei tu sa faci. Daca iti convine, ia-ti.

Si chiar daca ar fi asa este o problema sa iti implinesti dorintele si sa iti faci masina sa arate cum vrei?Sau la tine e vorba despre altceva?...Nu ai vazut masini de 1000E cu jante de 2000E sau masini de 15-20K cu jante ADV de 10k sau poate mai mult?De cand este ceva anormal mai ales in lumea celor care tin la masinile lor?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.