Jump to content

Cumpar E46/ E39


is_toy

Recommended Posts

Nu vad care e problema. Plus ca sef de sala e una - termenul corect e chef de rang, iar sous-chef e cu totul altceva. Gandeste intai, apoi impartaseste-ti gandurile.

Iar ideea e ca ati cam luat-o pe aratura. Una e sa nu iti permiti ceva, iar e cu totul altceva sa fii moderat.

In alta ordine de idei, ar trebui inchise toate topic-urile cu dezmembrari pt e60, etc.. nu? Ce dracu, doar isi permit noi si originale ca sunt "jmekeri mafiotzi" :yahoo:

Edited by is_toy
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

LOL, ce te-am mirosit a tocana bai limbricule! :LMAO:

 

si daca tot adus familia in discutie, te fut direct in cur, da-te-n gatu' ma-tii. Iti dau un sut fix langaozul pe care inghiti.

Si topicul nu se inchide, in schimb tu o sa primesti un read-only sa vezi in continuare cum esti masurat cu un metru de pula branzita.

 

In afara de faptul ca te agiti mai mult decat un chihuahua in lesa, mai recurgi si la cenzura (interzicerea dreptului la replica in speta), probabil pt a demonstra ca detii o oarecare autoritate. Probabil ai vreun complex de inferioritate, cine stie.. .

Culmea e ca totusi pot scrie mult si bine :shifty:

 

In alta ordine de idei, rog un moderator sa inchida topicul, dat fiind faptul ca sunt deja 2 pagini cu fel de fel prostii scrise fara nici cea mai mica legatura cu anuntul in cauza. Multumesc si o zi buna!

Edited by is_toy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu fraiere, poti sa-mi dai pm daca vrei sa-mi arati sangele din veioza, doar ca nu poti scrie pe public. Dupa ce ne injuram pe privat, iti dau si suspend. Deratizare se numeste, nu cenzura. Ah, sau cenzurez forumul unor tembeli. Poti puna si asa problema, corect. Baiat destept dihania.

 

Ne aduci si noua nota si inca o apa minerala? :flowers:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On-topic:

Cunoaste/ stie careva ceva de masina asta?

e39 520i

 

 

Mi se pare o alegere buna. Ti-o da cu plinul facut din ce se vede-n poze, nu ca tu te-ai bucura la asa ceva, dar e un plus in achizitia masinii.

 

Ma surprinde si sonorizarea. N-am mai vazut modelul ala de CD player pana acum.

 

De asemenea e clar ca buna ziua ca masina e intretinuta. Tragaciul ala care deschide capota e rupt, nu pentru ca masina s-ar fi stricat des, ci pentru ca a avut reviziile facute la sfert de interval. Cat sa tina si tragaciul ala?

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare o alegere buna. Ti-o da cu plinul facut din ce se vede-n poze, nu ca tu te-ai bucura la asa ceva, dar e un plus in achizitia masinii.

 

Ma surprinde si sonorizarea. N-am mai vazut modelul ala de CD player pana acum.

 

De asemenea e clar ca buna ziua ca masina e intretinuta. Tragaciul ala care deschide capota e rupt, nu pentru ca masina s-ar fi stricat des, ci pentru ca a avut reviziile facute la sfert de interval. Cat sa tina si tragaciul ala?

 

Mai bine fara CD-player, daca vreau sa schimb Shania Twain cu Parazitii si sa cobor geamul in intersectie (eventual sa scot mana si sa las la vedere Rolex-ul - ce naiba, doar nu l-am luat sa fiu sigur ca ora afisata in masina e identica si cu cea de pe telefon). Macar asa pot fi atent la culoarea semaforului sau la vreun pieton.

Iar cu tragaciul, cine stie, poate proprietarul l-a rupt intentionat pt e evidentia faptul ca totusi e o masina cu "ceva" probleme.

 

Serios acum, nu vreau sa bat campii aiurea. Caut un E46/ E39, nu am mentionat si nici nu am de gand sa mentionez starea tehnica/ optica avand in vedere banii pe care sunt dispus sa ii ofer.

Rog si clubul de comedie sa se abtina. Daca e musai, as prefera sa ne jucam pe topic-ul altuia ;)

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Asa arata cel care ti-a vandut Rolex-ul?

 

http://farm5.staticflickr.com/4036/4701493803_038d81fa60_z.jpg

 

Al naibii, sa nu-l recunosc nu alta. Si-a lasat barba individul. Dar la urma urmei toti astia imi par la fel (vanzatorii ambulanti, sa nu se inteleaga altceva).

Toata stima, prietene ceva.. premium, sau cum iti zice.

Edited by is_toy
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.