Jump to content

Capace Etrieri Brembo Frane


DragosVl

Recommended Posts

Exeptand plasticile alea brembo care sunt niste porcarii tie nu ti se pare ca jante alea sunt prea mari pentru ce discuri de frana ai ?

 

Intradevar, a fost un mare dobitoc ala care a pus in cartea masinii dimensiunea respectiva(18") oare de ce nu a luat nu a luat in calcul si dimensiunea discului de frana????

Edited by jo's
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Este parerea ta ca discurile nu sunt si ceva estetic . Jante foarte mari si discuri care debea se vad nu e ceva tocmai estetic si atunci la ce sa pui capace brembo pentru ca oricum nu e nimic estetic acolo .

 

Daca este ceva in care nu poti sa te c**i , ala este gustul omului! Si pt a-ti raspunde la intrebare, le-am pus acolo pentru ca mie imi plac PUNCT( chiar nu ma intereseaza parerea "cunoscatorilor")!

Edited by jo's
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

tuning de copii mici , pe la 16 ani asa imi imaginam si eu masina , cu etriere colorate . Am mai vazut cativa cu ele montate . Problema cu oamenii astia e ca daca isi vopsesc etrierele argintii asa cum e corect si normal , nu se simt bine , nu te uiti la ei , nu atrag atentia cu nimic pe strada si atunci ...monteaza capacele pe unde pot si ei . Sincer e de compatimit .
  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.